
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz A-klasse
180 Business Solution AMG | Night pakket | Panoramadak |
€ 35.850202542.087 km
€ 35.850
€ 30.589excl. BTW
| Bouwjaar | 2025 |
| KM stand | 42.087 |
- Onderhoudshistorie
- Mercedes-Benz Certified
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 mei 2025 |
| APK | 1 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 46.119 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
*Hoewel onze advertentie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid wordt onderhouden kunnen gebruikers van deze advertentie geen rechten ontlenen aan of aanspraak maken op de juistheid en volledigheid van de inhoud. Opties die van doorslaggevend belang zijn binnen uw besluitvorming kunnen door u worden nagevraagd ter bevestiging aan ons of worden ervaren tijdens een proefrit en/of bezichtiging.
De toepassing van mooie materialen in het interieur, de klassieke, stijlvolle vormgeving van de carrosserie en de ingetogen afwerking van deze Mercedes-Benz auto maken meteen duidelijk dat u hier met een bijzondere auto te maken hebt. Omdat het oog ook wat wil, is de AMG-styling een heel aantrekkelijke plus. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. Altijd een goede zitpositie bij iedere snelheid, dankzij de sportstoelen. Het panoramadak zorgt voor zicht, licht en een enorm ruimtelijk gevoel. Met matrix LED-verlichting rijdt u eigenlijk altijd met groot licht, dus maximaal zicht. Toch is verblinden er niet bij, want het systeem regelt de verlichting zo dat tegenliggers er geen last van hebben. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, AMG-styling, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Oliepeil, bandenspanning, sloten en andere functies zijn via een speciale app overal te checken dankzij Connected Services. Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige navigatiesysteem met harde schijf. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. Mag de muziek wat zachter? U past het volume probleemloos aan met de audiobediening op het stuur. Deze Mercedes-Benz is voorzien van sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en automatisch dimmende binnenspiegel.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Vermoeidsheidsherkenning neemt tekenen van vermoeidheid waar bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er daardoor ongelukken gebeuren. U bent mede dankzij autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
Wij zijn Wensink, aangenaam. In onze Wensink Winkels bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG exterieur (950)
- Panoramisch schuifdak (413)
- Vijf-spaak lichtmetalen AMG velgen 18" (RQS)
- AMG-bodykit bestaande uit een AMG-voorbumper met chromen frontsplitter (772)
- Inklapbare buitenspiegels (elektrisch) (500)
- LED mistlampen
- Lichtpakket (U62)
- MULTIBEAM LED koplampen (642)
- PROGRESSIVE exterieur (P59)
- Spiegelpakket (P49)
Infotainment
- Navigatiesysteem met harde schijf (365)
- Bestuurderdisplay met 10,25" LCD-display met een resolutie van 1.920 x 760 pixels (458)
- Centraal display met 10,25" LCD touchscreen met een resolutie van 1.920 x 760 pixels (859)
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services (362)
- Digitale radio (DAB+) (537)
- Draadloos oplaadsysteem voor Smartphone (897)
- MBUX multimedia system (521)
- Smartphone Integratiepakket (14U)
Interieur & Comfort
- Automatische klimaatregeling THERMOTRONIC met 2 zone (581)
- kunstlederen/alcantara bekleding
- Sierelementen in DINAMICA met rode bies (U26)
- Verwarmde stoelen vooraan (873)
- Anti-verblindingsspiegels (enkel binnen) (252)
- Armsteun achter, neerklapbaar/uitneembaar (400)
- Comfortzetels (7U2)
- Dakbekleding in stof zwart (51U)
- Mercedes-AMG interieur (950)
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder, onderaan afgevlakt en chromen afwerking (L5C)
- Neerklapbare achterbank (40/20/60) (287)
- Opklapbare armsteun in de middenconsole voor bestuurder en voorpassagier (U12)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sfeerverlichting in 64 kleuren (877)
- Snelheidsregelaar Tempomat (440)
- Variable stuurbekrachtiging (213)
- Viervoudig verstelbare lendensteun voor stoelen vooraan (U22)
Veiligheid
- Actieve remassistent (258)
- Actieve spoorassistent (243)
- Adaptieve grootlichtassistent (608)
- ATTENTION ASSIST (258)
- Parkeerpakket (P44)
- Snelheidslimietassistent (504)
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Verlaagd comfortonderstel (677)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelcode: WV177
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Mercedes-Benz Certified (inbegrepen):
Mobilo pechhulp
Onderhoudshistorie bekend
Complete inspectie
Connectiviteit
Gegarandeerde km stand
Dit afleverpakket bevat: Mercedes-Benz Certified (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Servicepakket (zonder meerprijs):
Geldige APK
Wensink App - Wensink Zekerheidsgarantie personenwagens (€ 895 meerprijs):
12 maanden BOVAG garantie
Geldige APK en eerstvolgende APK gratis
Minimaal 7500 km rijden tot volgende onderhoud interval
Technische inspectie op 140 punten
Na reinigen gereconditioneerde auto
Wensink App
Minimaal € 25 brandstof
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Mercedes-Benz Certified"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.850 x 1.452 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.340 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.195 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 741 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Wensink Mercedes-Benz Cars Arnhem
Ringoven 96826 TP Arnhem
















