
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz A-klasse
180 Business Solution AMG | Panoramadak | Night pakket |
€ 35.850202542.081 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2025 |
| APK | 30 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 46.119 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
*Hoewel onze advertentie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid wordt onderhouden kunnen gebruikers van deze advertentie geen rechten ontlenen aan of aanspraak maken op de juistheid en volledigheid van de inhoud. Opties die van doorslaggevend belang zijn binnen uw besluitvorming kunnen door u worden nagevraagd ter bevestiging aan ons of worden ervaren tijdens een proefrit en/of bezichtiging.
Kiest u voor een gewone goede auto, of liever meteen maar voor een Mercedes? Goed idee, want het motto is 'The best or nothing'. Een beetje meer aandacht en een stoere uitstraling? Daar zorgt de AMG-styling voor. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Mercedes-Benz A-klasse voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. De sportstoelen geven het interieur van deze A-klasse een super strakke en sportieve uitstraling. Het panoramadak geeft extra sfeer aan het interieur en biedt een prachtige doorkijk naar buiten. De koplampen zijn voorzien van matrix LED-verlichting waarmee u aanzienlijk verder kan kijken in het donker. Het systeem past zelf de lichtstraal aan op het moment tegenliggers verblind kunnen worden. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, AMG-styling, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Met de achteruitrijcamera ziet u precies wat er achter de auto gebeurt. Waar u zelf ook bent, u staat altijd in contact met de auto via de app op uw smartphone. Zo controleert u uiteenlopende functies, ook op afstand. Met de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem en het navigatiesysteem met harde schijf, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij DAB-ontvangst. Verdient de accu van uw smartphone ook aandacht? Opladen kan zonder snoeren, met de draadloze telefoonlader. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Extra opties op deze auto zijn: sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Om te voorkomen dat u tijdens lange ritten achter het stuur in slaap valt, is deze auto voorzien van vermoeidheidsherkenning. De auto is ook uitgerust met autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.
Wij zijn Wensink, aangenaam. In onze Wensink Winkels bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG exterieur (950)
- Panoramisch schuifdak (413)
- Vijf-spaak lichtmetalen AMG velgen 18" (RQS)
- AMG-bodykit bestaande uit een AMG-voorbumper met chromen frontsplitter (772)
- Inklapbare buitenspiegels (elektrisch) (500)
- LED mistlampen
- Lichtpakket (U62)
- MULTIBEAM LED koplampen (642)
- PROGRESSIVE exterieur (P59)
- Spiegelpakket (P49)
Infotainment
- Navigatiesysteem met harde schijf (365)
- Bestuurderdisplay met 10,25" LCD-display met een resolutie van 1.920 x 760 pixels (458)
- Centraal display met 10,25" LCD touchscreen met een resolutie van 1.920 x 760 pixels (859)
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services (362)
- Digitale radio (DAB+) (537)
- Draadloos oplaadsysteem voor Smartphone (897)
- MBUX multimedia system (521)
- Smartphone Integratiepakket (14U)
Interieur & Comfort
- Automatische klimaatregeling THERMOTRONIC met 2 zone (581)
- kunstlederen/alcantara bekleding
- Sierelementen in DINAMICA met rode bies (U26)
- Verwarmde stoelen vooraan (873)
- Anti-verblindingsspiegels (enkel binnen) (252)
- Armsteun achter, neerklapbaar/uitneembaar (400)
- Comfortzetels (7U2)
- Dakbekleding in stof zwart (51U)
- Mercedes-AMG interieur (950)
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder, onderaan afgevlakt en chromen afwerking (L5C)
- Neerklapbare achterbank (40/20/60) (287)
- Opklapbare armsteun in de middenconsole voor bestuurder en voorpassagier (U12)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sfeerverlichting in 64 kleuren (877)
- Snelheidsregelaar Tempomat (440)
- Variable stuurbekrachtiging (213)
- Viervoudig verstelbare lendensteun voor stoelen vooraan (U22)
Veiligheid
- Actieve remassistent (258)
- Actieve spoorassistent (243)
- Adaptieve grootlichtassistent (608)
- ATTENTION ASSIST (258)
- Parkeerpakket (P44)
- Snelheidslimietassistent (504)
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Verlaagd comfortonderstel (677)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelcode: WV177
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard:
Alleen bij personenwagens:
Geldige APK
Wensink App
Wettelijke garantie
RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.850 x 1.452 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.340 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.195 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 741 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Wensink Mercedes-Benz Cars Leeuwarden
Icarusweg 28938 AD Leeuwarden
















