
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz A-klasse
250 e Business Line PHEV | Pano | Trekhaak | Camera | Stoelverwarming | Carplay

Mercedes-Benz A-klasse
250 e Business Line PHEV | Pano | Trekhaak | Camera | Stoelverwarming | Carplay
€ 28.900202371.033 km


Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 maart 2023 |
| APK | 22 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 47.321 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Kleur geel
- Kleur zwart
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Bluetooth
- hemelbekleding donker
- kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2022 - jan. 2024
Modelcode: WV177
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 570 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Schoon B.V. Electronicaweg 2 9503EX STADSKANAAL, NL 0599613380 http://www.autobedrijf-schoon.nl verkoop@autobedrijfschoon.nl
Bedrijfsinformatie
Al onze occasions worden rijklaar afgeleverd, tenzij anders aangegeven, dit is inclusief:
- Afleveringsbeurt
- Nieuwe APK keuring (indien nodig)
- Professioneel gereinigd van binnen en buiten
- Brandstof voor de eerste kilometers
- Garantie (BOVAG - Renault Top Occasion Garantie - Dealergarantie)
Hiervoor brengen wij GEEN extra kosten in rekening, we leveren al onze auto`s RIJKLAAR af.*
De Renault Autoverzekering
Een verzekering met voordelen:
- Heldere polisvoorwaarden.
- Schadeherstel bij uw eigen dealer.
- Schadeherstel met originele onderdelen.
- Gunstige nieuwwaarde regeling en occasionwaarde regeling.
- Scherpe premie.
- € 0,- Eigen risico.
Financiering
U heeft de occasion gevonden die het beste bij u past?
Dan kunnen wij er ook voor zorgen dat de financiering perfect voor u wordt geregeld.
Deze wordt verzorgd door Renault Financial Services, de huisleverancier van Renault op het gebied van leasing & financiering.
Vraag naar de voorwaarden en de mogelijkheden.
*Let op! Geld lenen kost geld*
| Op al onze leveringen zijn de algemene Bovag voorwaarden van toepassing |
* Het updaten van navigatiesystemen behoort niet tot het rijklaarmaken.
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.850 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.600 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.170 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 - 1.125 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,4 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,8 l/100km (1 op 125,0) |
| CO2-uitstoot | 19 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Renault Schoon
Elektronicaweg 29503 EX Stadskanaal



