

Mercedes-Benz A-klasse
150 Classic/Airco/Carplay/Trekhaak/Nap!
€ 3.9502007104.366 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Zitten als een vorst
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 augustus 2007 |
| APK | 27 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.590 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Goed onderhouden A-klasse met slechts 104.000km op de teller.
Boekjes, onderhoudshistorie en 2 sleutels aanwezig.
Rijklaar!
Mercedes A-klasse 150 Classic/Airco/Carplay/Trekhaak/Nap!
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Mooie en goed rijdende A klasse met hoge instap, auto is onder andere uitgerust met: Airconditioning, trekhaak, deels lederen bekleding, touchscreen radio met Apple carplay/Android auto en bluetooth, etc...
Auto is top onderhouden en alle beurtjes zijn netjes bijgehouden in het onderhoudsboekje.
Getoonde prijs is rijklaar inclusief nieuwe apk bij aflevering en onderhoudsbeurt.
Inruil van uw huidige auto is bespreekbaar. Tevens bieden wij de mogelijkheid om de auto te financieren, zie onze website.
Voor meer informatie of om een afspraak te maken om de auto te bezichtigen kunt u bellen of een bericht sturen.
Wij zijn maandag t/m vrijdag aanwezig van 09:00 tot 17:30, zaterdag van 09:00 tot 14:00.
Harm de Groot auto's
Celsiusstraat 31a
6604 CV Wijchen
0621986436
info@hdgarage.nl
hdgautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.840 x 1.764 x 1.593 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.095 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 435 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,6 s |
| Actieradius | 805 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
| Energielabel | C |




