

Mercedes-Benz A-klasse
180 | AMG | PANO | AUT | LEDER | NAP |
€ 23.250201996.923 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 november 2019 |
| APK | 3 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 40.115 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Origineel Nederlands geleverd en afkomstig van de tweede eigenaar; deze dealer onderhouden Mercedes-Benz A-Klasse met een 'AMG-Pakket'
Voorzien van het juiste optielijstje met onder andere:
- Automatische transmissie
- 18 inch lichtmetalen velgen met rondom keurige banden
- Elektrisch glazen panoramadak
- Keyless go
- Stoelverwarming
- Zwarte hemelbekleding
- AMG SuperSport stuur met F1 schakeling
- Sportstoelen met lederen-/alcantara bekleding
- LED-Matrix verlichting
- Getint glas
- Widescreen MBUX instrumentenpaneel
Compleet met 2 sleutels, NAP rapport en de onderhoudshistorie.
Tevens is de A-Klasse voorzien van een nieuwe APK keuring en een onderhoudsbeurt, kortom, instappen en rijden maar!
Als je motto is 'The best or nothing', laat je zien dat je ambities hebt. Maar dat wisten we van Mercedes al heel lang. Wordt dit uw eerste Mercedes of de volgende in een lange rij? In beide gevallen heeft u helemaal gelijk. En heel aantrekkelijk is de stoere, sportieve AMG-styling. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Al is het buiten nog zo koud, de stoelverwarming maakt alles weer goed! Comfort, licht en het complete gevoel van ruimte wordt verzorgd door het elektrisch bediende panoramadak. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG-styling, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Het digitale dashboard vertelt u onderweg alles dat bijdraagt aan een veilige, efficiënte rit. De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte u nog heeft bij het inparkeren. Pech of storing, altijd vervelend. Maar met Connected Services weet u direct wat eraan scheelt. En dus ook wat er moet gebeuren. U bedient het navigatiesysteem met harde schijf en het audiosysteem via knoppen op het stuur, of zelfs met uw stem. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. De Mercedes-Benz is standaard voorzien van: regensensor, cruise control, sportstuurwiel en automatisch dimmende buitenspiegels.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz A-klasse samen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Accident avoidance system is een pre crash systeem. Het systeem helpt u om een dreigende aanrijding te voorkomen. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Mercedes-Benz bovendien brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.419 x 1.796 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.265 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 370 - 1.210 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Actieradius | 781 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | C |



