
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz A-klasse
180 Luxury Line Star Edition | Panorama - Schuifdak | Stoelverwarming Voor | DAB+ Radio | Achteruitrij Camera | Privacy Glas Achter

Mercedes-Benz A-klasse
180 Luxury Line Star Edition | Panorama - Schuifdak | Stoelverwarming Voor | DAB+ Radio | Achteruitrij Camera | Privacy Glas Achter
€ 30.880202411.484 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2024 |
| APK | 30 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 43.296 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Bij ASV vindt u een exclusief aanbod van premium occasions. Met zorg geselecteerd en volledig voorbereid zodat u kunt rekenen op kwaliteit en betrouwbaarheid.
Als erkend Servicepartner staan wij ook klaar voor vakkundig onderhoud, service en reparaties aan uw Mercedes-Benz. Met meer dan 45 jaar ervaring en onze vestiging in Veghel bent u verzekerd van persoonlijke service en deskundig advies.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 17" vijf-dubbelspaakse lichtmetalen velgen (25R)
- Berggrijs (787U)
- Panoramaschuifdak (413)
- Buitenspiegels el. inklapbaar (500)
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- High Performance LED-koplampen (632)
Infotainment
- Navigatiesysteem met harde schijf (365)
- Bestuurderdisplay met 10,25" LCD-display met een resolutie van 1.920 x 760 pixels (458)
- Centraal display met 10,25" LCD touchscreen met een resolutie van 1.920 x 760 pixels (859)
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services (362)
- Digitale radio (DAB+) (537)
- Digitale radio (DAB+ ) (537)
- Draadloos oplaadsysteem voor Smartphone (897)
- MBUX multimedia system (521)
Interieur & Comfort
- alcantara interieurdelen
- Automatische airconditioning THERMOTRONIC met twee zones (581)
- Lederlook ARTICO/stof zwart (311A)
- Neerklapbare achterbank (40/20/60) (287)
- Snelheidsregelaar Tempomat (440)
- Verwarmde stoelen vooraan (873)
- Anti-verblindingsspiegels (enkel binnen) (252)
- Armleuning achter (400)
- Comfortzetels (7U2)
- Dakbekleding in stof zwart (51U)
- Multifunctioneel stuurwiel in leder en chromen afwerking (L3E)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sfeerverlichting in 64 kleuren (877)
- Stuurschakelpaddles (428)
- Variable stuurbekrachtiging (213)
- Viervoudig verstelbare lendensteun voor stoelen vooraan (U22)
Veiligheid
- Actieve remassistent (258)
- Actieve spoorassistent (243)
- Adaptieve grootlichtassistent (608)
- Parkeerpakket (P44)
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Verlaagd comfortonderstel (677)
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelcode: WV177
Typenummer: 17708410-NLP
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- ASV Premium Pakket (inbegrepen):
• €150 onderhoudsvoucher*
• Minimaal 3 maanden of 5.000 km onderhoudsvrij
• Vloeistoffencheck
• Banden minimaal 2 mm
• Wettelijke garantie
• Minimaal kwart tank brandstof
• 50% geladen EV accu
• Tenaamstelling voertuig
• Vrijwaren inruilauto
• Minimaal 6 maanden geldige APK
• Gewassen auto
• Gratis leenfiets gedurende een werkplaats bezoek - ASV Excellence Pakket (€ 995 meerprijs):
• €350 onderhoudsvoucher*
• Minimaal 6 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
• Gewassen auto
• Banden minimaal 3 mm
• Minimaal halve tank brandstof
• 100% geladen EV accu
• APK (minimaal 1 jaar geldig)
• Voertuigleeftijd tot 3 jaar 24 maanden garantie
• Voertuigleeftijd 3 tot 5 jaar 12 maanden garantie
• Alarm keuring en uitdraai certificaat
• Batterij sleutel vervangen
• Gratis leenfiets gedurende een werkplaats bezoek
• Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief 50%*
• Vanaf 6 cilinders is de prijs €1.195 - ASV Klasse Apart Pakket (€ 1.995 meerprijs):
Alles van het Premium pakket
• €500 onderhoudsvoucher*
• Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
• Uitgebreide poetsbeurt
• Banden minimaal 4 mm
• Volle tank brandstof
• Europese pechhulp
• Navigatie update
• Gratis vervangend vervoer of haal- en brengservice bij onderhoud of reparatie*
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.850 x 1.452 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.340 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Inhoud bagageruimte | 355 - 1.195 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 728 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 135 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
ASV Mercedes-Benz Veghel
Heuvelplein 35463 XG Veghel






















































