
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz A-klasse
180 Business Solution AMG | 30-06-2026 Beschikbaar | Panoramaschuifdak | Achteruitrijcamera | Nightpakket | MULTIBEAM LED | Stoelverwarming |

Mercedes-Benz A-klasse
180 Business Solution AMG | 30-06-2026 Beschikbaar | Panoramaschuifdak | Achteruitrijcamera | Nightpakket | MULTIBEAM LED | Stoelverwarming |
€ 43.90020262.099 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2026 |
| APK | 31 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 46.209 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Dit betreft een demonstratieauto.
De auto komt binnenkort beschikbaar (30-6-2026). Voor meer informatie neemt u contact op met onze verkopers.
Ondanks dat de kilometerstanden in de advertenties van deze demonstratieauto’s regelmatig worden geactualiseerd, kan de actuele kilometerstand afwijken van de hier getoonde stand.
Alle company cars van Wensink zijn als nieuw voertuig ingezet en nooit ouder dan één jaar. Wij verkopen onze company cars conform de Certified-voorwaarden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-styling
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- LED mistlampen
- matrix LED koplampen
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- telefoonintegratie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Interieur & Comfort
- alcantara interieurdelen
- kunstlederen/alcantara bekleding
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- hemelbekleding donker
- lendesteunen (verstelbaar)
- Nappaleder stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportief interieur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- comfortonderstel
Meer informatie
Modelcode: WV177
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen):
Alleen bij personenwagens:
Geldige APK
Wensink App
Wettelijke garantie
RDW-leges
- Mercedes-Benz Certified (zonder meerprijs):
Garantie 24 maand
Mobilo pechhulp
Onderhoudshistorie bekend
Complete inspectie
Connectiviteit
Gegarandeerde km stand
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Mercedes-Benz Certified (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Referentienummer: 55827
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.850 x mm |
| gewicht | 1.340 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 728 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Wensink Mercedes-Benz Cars Zwolle
Lippestraat 28028 PS Zwolle


























