

Mazda MX-5
1.6i Exclusive Leer Stoelverwarming
€ 4.9002002238.545 km
Handmatig
Benzine
Cabriolet
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 22 mei 2002 |
| APK | 23 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 30.916 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Ben je op zoek naar de ultieme, pure cabrio-ervaring? Auto Keijzers B.V. presenteert deze schitterende en zeer compleet uitgevoerde Mazda MX-5 1.6i Exclusive uit 2002. Dit betreft de geliefde 'NB-facelift' (NBFL) uitvoering, een absolute klassieker in wording en een genot om in te rijden!
Dit exemplaar onderscheidt zich direct door zijn smaakvolle en tijdloze kleurencombinatie: het stijlvolle Titanium Gray Metallic lakwerk vormt een prachtige match met het luxe, bruin lederen interieur en het iconische Nardi Torino stuurwiel. Dit geeft de auto een exclusieve, hoogwaardige uitstraling die je maar zelden ziet.
Waar de meeste MX-5'jes sober zijn uitgerust, is deze Exclusive-uitvoering voorzien van alle gezochte opties voor maximaal comfort. Dankzij de aanwezige airconditioning blijf je ook op hete zomerdagen heerlijk koel, en met de ingebouwde stoelverwarming geniet je zelfs op een frisse herfst- of lenteochtend comfortabel met de kap open.
Highlights van deze MX-5:
Exclusieve uitvoering: Prachtig bruin lederen interieur met Nardi Torino accenten.
Topcomfort: Uitgerust met zowel airconditioning als stoelverwarming.
Pure rijdynamiek: Handgeschakelde 5-versnellingsbak, achterwielaandrijving en een messcherpe wegligging.
Zomergereed: De softtop verkeert in goede conditie en de auto is helemaal klaar voor een zonnig nieuw seizoen.
Deze Mazda MX-5 bewijst dat sportief rijden en luxe perfect samengaan. De auto start, stuurt en schakelt fantastisch en staat klaar voor zijn nieuwe eigenaar.
Kom de rijbeleving zelf ervaren!
Ben je klaar om te genieten van deze karaktervolle cabrio? Je bent van harte welkom voor een bezichtiging en een proefrit. De koffie staat klaar bij Auto Keijzers B.V.!
De auto van uw keuze tegen een scherpe bodemprijs. Die vindt u bij Auto Keijzers. Maar we doen meer. We bieden u de keuze uit een aantal aanvullende dienstenpakketten. Zo meenemen kan altijd, maar kiest u voor één van onze afleverpakketten, dan weet u zeker dat u een auto koopt waar zorg aan besteed is. Wij bieden u de mogelijkheid te kiezen uit 2 afleverpakketten. En wel of geen inruil. Vraag naar de mogelijkheden! NATIONALE AUTOPAS EN ONDERHOUDSHISTORIE AANWEZIG. Ook kunt u bij ons uw auto, caravan, camper, motor of boot inruilen. Onze openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 18.00 uur en zaterdag van 9.00 uur tot 17.00 uur. 2 koopzondagen per maand. Kom naar onze showroom. Altijd 500 hoogwaardige occasions op voorraad. Wilt u informatie en inruilen bel dan onze verkoopadviseurs. GELD VRIJMAKEN? WIJ BETALEN OOK TOE OP EEN GOEDKOPE AUTO! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2001 - 2005
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 240 kg
Wielbasis: 227 cm
Interieurkleur: BLACK / BROWN (NB9)
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.975 x 1.680 x 1.225 mm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| gewicht | 1.010 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.250 kg |
| Inhoud bagageruimte | 144 l |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |




