
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mazda MX-5
1.5 SkyActiv-G 132 Exclusive-Line
€ 46.8902026501 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Welkom bij Autostad Leiden. Wij zijn de officiële Mazda dealer voor o.a. Leiden, Leiderdorp, Katwijk, Voorschoten, Wassenaar en de Bollenstreek. Wij verkopen nieuwe en gebruikte Mazda's. Tevens kunt u uiteraard bij ons terecht voor reparatie en onderhoud, APK en schadeherstel.
Wij nodigen u graag uit om een kijkje te nemen in onze showroom.
Autostad Leiden | Stevenshofdreef 150 | 2331 DB Leiden
071-531 5 541 | www.autostad.nl | info@autostad.nl
ma t/m vr 9.00 uur - 17.30 uur | zaterdag 10.00 uur - 17.00 uur
Aanvullende opties en accessoires
- kunstlederen interieurdelen
- metaal-/micakleur
- voorstoelen verwarmd
- achteruitrij assistent
- anti overhel assistent
- Audio installatie premium
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- glans exterieur delen
- Instructieboekjes aanwezig
- multimedia scherm klein
- Nieuwe auto met 6 jaar fabrieksgarantie
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modelcode: ND
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten
Wielbasis: 231 cm
Interieur
Interieurkleur: AERO GRAY METALLIC (NL4)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Nieuwe auto (inbegrepen):
Dit betreft een nieuwe ongeregistreerde auto! Geadverteerde adviesprijsprijs is rijklaar inclusief aflever-/nulbeurt, kentekenplaten, reinigen en poetsen, mattenset, lifehammer, EHBO-kit, gevarendriehoek, veiligheidsvest, 6 jaar fabrieksgarantie en 12 maanden Mazda Euro Service.
Neem contact met ons op voor de beste deal!
- Occasion (zonder meerprijs): Wij bieden onze occasions rijklaar aan! Dus inclusief een onderhoudspakket à EUR 595,- met oa: onderhoud conform fabrieksvoorschrift, 12 maanden BOVAG garantie, nieuwe APK en minimaal 20 liter brandstof.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nieuwe auto"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 97 kW (132 pk) |
| Max. koppel | 152 Nm |
| gewicht | 978 kg |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Actieradius | 725 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 140 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Autostad Leiden BV
Stevenshofdreef 1502331 DB Leiden






























