Mazda MX-5

ND RF 1.5i SkyActiv-G 132PK Leder PDC Apple CarPlay

PoweredBy
Mazda MX-5
ND RF 1.5i SkyActiv-G 132PK Leder PDC Apple CarPlay
€ 28.950202183.290 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • BOVAG Garantie

    Storingen, gebreken zonder kosten opgelost

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurGrijs (Parelmoer)
Aantal zitplaatsen2
Datum eerste toelating 5 mei 2021
APK 2 april 2028
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja
Catalogusprijs € 41.349
Wegenbelasting/3mnd € 119 - € 129

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan 't Jan Scholten Team

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Mazda MX-5 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Mazda MX-5

Omschrijving

VERKOOPPRIJS IS INCLUSIEF RIJKLAARMAAKKOSTEN EN 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE

Meer foto's zien? Bezoek ook de website van ons bedrijf op www.jsteam.nl

Het betreft hier de extra luxe Mazda MX-5 1.5i Retractable Fastback (RF) uitvoering in de zeldzame metallic kleur Polymetal Gray met 132PK en 6 versnellingen, elektrisch bedienbaar cabriodak, navigatiesysteem, parkeersensoren en zwart lederen bekleding.

Extra op deze auto: Apple CarPlay & Android Auto.

Historie: Deze auto is in mei 2021 nieuw in Duitsland afgeleverd en wij hebben hem nu naar Nederland gehaald. De onderhoudshistorie is aanwezig (Mazda Digitaal onderhoudsschema ter inzage).

Extra uitrusting op deze luxe versie: Geïntegreerd navigatiesysteem met 7-inch LCD touchscreen kleurenscherm, DAB+: Digital Radio+ ontvanger, MP3-speler met AUX- en USB-aansluiting en 6 speakers, MZD Connect, multimedia- en smartphone-connectiviteit met USB-aansluiting, Bluetooth en spraakbesturing, HMI Commander, gebruiksvriendelijke bediening voor onder meer audio, telefoon en navigatie, Boordcomputer met verbruiksmonitor, High Beam Control (HBC): automatisch dimmend groot licht bij naderend verkeer, Parkeersensoren achter, Adaptieve bochtenverlichting (AFLS), Blind Spot Monitoring (BSM): dodehoekdetectiesysteem, Rear Cross Traffic Alert (RCTA): waarschuwingssysteem bij achteruitrijden en 16inch lichtmetalen velgen die afgewerkt zijn in Black
Metallic.

Overige uitrusting o.a.: Buitenspiegels in hoogglans zwart afgewerkt, omlijsting voorruit in exterieurkleur, Lane Departure Warning (LDW): waarschuwing bij onbedoeld verlaten van de rijbaan, Interieurelementen zwart kunstleder met grijs stiksel, Climate control, automatische airconditioning, Licht- en regensensor, Automatisch dimmende binnenspiegel, Verwarmbare stoelen, Rolbeugel pianozwart, LED-dagrijverlichting, Bovenkant deurpaneel in exterieurkleur, Portiergrepen interieur Bright finish, Stoffen hemelbekleding, Lederen stuurwiel, handremgreep en versnellingspook, Cruise control, Verwarmbare buitenspiegels, Remhulp, tractie- en stabiliteitssystemen EBD, EBA, DSC en TCS en een bandenspanningswaarschuwingssysteem.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Metaal-/micakleur

Infotainment

  • Audio-installatie
  • Multimedia systeem

Interieur

  • Voorstoelen verwarmd
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Rokersvrije auto
  • Stuur verstelbaar

Overige

  • Bluetooth
  • Getint glas warmtewerend
  • Uitparkeer waarschuwing

Meer informatie

Modelreeks: mrt. 2021 - dec. 2022
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 268 kg
Wielbasis: 231 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf 't Jan Scholten Team B.V. Twentepoort West 13 7609RD ALMELO, NL 0546817095 http://www.jsteam.nl info@jsteam.nl

Bedrijfsinformatie

* Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, er kunnen geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van opties of accessoires. Wij vragen aan u, de voor uw aanschaf-beslissende zaken vooraf te controleren op aanwezigheid.

Welkom bij ’t Jan Scholten Team!

Wij zien autorijden als avontuur – een ervaring die je vrijheid geeft. Sinds 1968 geloven wij hierin en dit uiten we door ons als full service autobedrijf te focussen op elke stap in het realiseren van uw stukje vrijheid. Zodat u – net als wij – onbezorgd kunt genieten van het autorijden.

Door de jaren heen heeft ’t Jan Scholten Team zich ontwikkeld tot een betrouwbare partner voor zowel de levering als het onderhoud van nieuwe en gebruikte auto’s. Na 20 jaar het Mazda-Dealerschap te hebben gevoerd hebben wij ons verder gespecialiseerd in het merk Mazda waarbij vooral onze Mazda MX-5 know-how absoluut uniek is. Ook zijn wij Certified US Car Dealer voor de merken Ford USA en Dodge RAM pick-ups.

Onze liefde voor bijzondere auto’s komt nog meer tot uiting door het assortiment Ford Mustangs dat wij op voorraad hebben. Dit zorgt ervoor dat er altijd een unieke mix is tussen Japanse en Amerikaanse auto’s in onze showroom te Almelo.

Snelheid en flexibiliteit in communicatie en bij reparatie zijn tegenwoordig onmisbaar – maar in een wereld waarin zaken steeds vluchtiger gaan willen wij graag onze persoonlijke benadering en service richting u als klant behouden. Hierbij staat (wederzijds) vertrouwen hoog in het vaandel. We merken dagelijks dat dit vertrouwen ervoor zorgt dat zaken een stuk makkelijker gaan voor zowel u als ons. Daarom proberen wij als autobedrijf een relatie te creëeren die niet ophoudt bij aankoop maar juist is gefocust op de lange termijn.

Graag tot ziens in Almelo. Wij verheugen ons op uw komst!

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurGrijs (Parelmoer)
Aantal zitplaatsen2
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 6 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.496 cc
Max. vermogen 97 kW (132 pk)
Max. koppel 152 Nm
Lengte x breedte x hoogte 3.920 x 1.740 x 1.230 mm
Draaicirkel 9,4 m
gewicht 1.012 kg
Max. toelaatbare gewicht 1.280 kg
Inhoud bagageruimte 127 l
Inhoud brandstoftank 45 l
Topsnelheid 203 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 8,6 s
Actieradius 737 km
Brandstofverbruik gecombineerd 6,1 l/100km (1 op 16,4)
CO2-uitstoot 142 g/km
EnergielabelD

Opties

't Jan Scholten Team

Twentepoort West 13
7609 RD Almelo
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan 't Jan Scholten Team

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Mazda MX-5 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Mazda MX-5