

Mazda CX-80
2.5 e-SkyActiv PHEV Homura 6p. | Captain seats | Tan leather | BOSE Audio | 360 Camera
€ 75.840202615 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Deze auto is besteld en heeft een verwachte levertijd van augustus 2026
Met zijn inventieve techniek is de hybride Mazda CX-80 tegelijk comfortabel en zuinig met brandstof. We hebben het hier over een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Goed voor het milieu, goed voor de portemonnee: hybride rijden biedt het beste van beide! Met functies als stoelverwarming, verwarmbare achterbank en een verwarmbaar stuur, is comfort gegarandeerd in dit voertuig tijdens koude ritten. De comfortstoelen van deze Mazda CX-80 staan bekend om hun goede zithouding. Ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
Een gevisualiseerd overzicht van alle belangrijke functies wordt geleverd door het digitale dashboard. Met de 360 graden camera kunt u elk detail rond de auto zien, waardoor mogelijke schade door verkeerd inschatten van afstanden vermeden wordt. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. Het Bose audiosysteem streelt uw oren onderweg. Deze Mazda is voorzien van dashboard met spraakbediening, Bose-audioinstallatie, full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, electronic climate control en DAB ontvangst.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Altijd uw blik op de weg: met de head-up display hoeft u geen moment uw ogen te verplaatsen. De info wordt geprojecteerd in het zichtveld voor u. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Ook helpen het dodehoekdetector detectiesysteem, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Hebben we uw interesse gewekt? Deze CX-80 staat nu voor u klaar, u bent van harte welkom om hem te komen bekijken. Dan vertellen we u ook meteen over de financieringsvormen die we u kunnen aanbieden. Belt u ons vandaag nog?
Wilt u meer weten over deze auto? Neem direct contact met ons op via 0413-262887 of info@oostendorp-uden.nl of kom langs voor een kop koffie in onze showroom aan de Oude Udenseweg 25 in Uden. Bij Oostendorp gaan we voor uw zorgeloze rijplezier.
Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 3 JAAR / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label 36 mnd garantie op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Nieuw: Ja
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 312 cm
Accu laadtijd (20%-80%): 1 uur en 30 minuten
Interieurkleur: BLACK/TAN (KJL)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Fabrieksgarantie: Dit voertuig wordt afgeleverd met de standaard fabrieksgarantie. Vraag onze verkoopadviseurs voor meer informatie.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 241 kW (328 pk) |
| Max. koppel | 261 Nm |
| gewicht | 2.105 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 60 km |
| CO2-uitstoot | 92 g/km |
| Energielabel | A |




