

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Divers (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 21 februari 2025 |
| APK | 21 februari 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 73.100 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 441 - € 482 |
Omschrijving
Als geen ander munten de Japanse autofabrikanten uit in de toepassing van hoogwaardige materialen en intelligente systemen. Dat merkt u ook bij een auto als deze Mazda CX-80 van het bouwjaar 2025, die 19054 kilometer op de teller heeft staan. Hybride auto's zoals deze staan er om bekend dat ze zuinig zijn met brandstof. Deze Mazda CX-80 komt in de luxe uitvoering, inclusief lederen interieur. Zelfs als het buiten ijzig koud is, kunnen zowel de bestuurder als de passagiers op de achterbank snel opwarmen, dankzij de verwarmbare stuurwiel en de achterbankverwarming. Een goede zithouding is wel zo prettig. Daarom is deze auto voorzien van comfortstoelen. Daglicht valt vrij binnen door het elektrisch bediende glazen panoramadak. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Natuurlijk behoren 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, dakspoiler, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Verken de digitale wereld van mobiliteit waar het digitale dashboard alles biedt wat u nodig heeft om uw reis comfortabel te maken. Met de hulp van vier camera's, biedt de 360 graden camera op deze auto een panoramisch zicht, wat bijzonder nuttig is bij het parkeren en manoeuvreren. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Kilometerstand? Oliepeil? Accuspanning? Allemaal te zien via de app. Overal. Altijd. Dankzij Connected Services. Zo kan muziek in de auto klinken: het high performance audiosysteem levert topklasse geluid! De Mazda is standaard voorzien van: dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst.
Aan boord van deze Mazda houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Hou zicht op de weg en check tegelijk de functies op het dashboard: dat kan, dankzij de head-up display. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Ook helpen het dodehoekdetector detectiesysteem, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Neem contact op voor een afspraak en laat een proefrit het bewijs leveren!
Wilt u meer weten over deze auto? Neem direct contact met ons op via 0413-262887 of info@oostendorp-uden.nl of kom langs voor een kop koffie in onze showroom aan de Oude Udenseweg 25 in Uden. Bij Oostendorp gaan we voor uw zorgeloze rijplezier.
Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 3 JAAR / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label 36 mnd garantie op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Aanvullende opties en accessoires
- achterstoelen verschuifbaar
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- kunstlederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- stoel ventilatie voor
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- airco separaat achter
- anti overhel assistent
- Audio installatie premium
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- bots herkenning en activatie
- buitenspiegels in andere kleur
- captain chairs
- comfortstoel(en)
- draadloze telefoonlader
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
- hemelbekleding donker
- koplampreiniging
- lendesteunen (verstelbaar)
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Melting Copper
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- telefoonintegratie
- uitstap waarschuwing
- zonnescherm zijruiten
Meer informatie
Maten en gewichten
Laadvermogen: 698 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 312 cm
Accu
Accu laadtijd (20%-80%): 20 uur en 30 minuten
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Oostendorp PLUS garantie
Garantie: 24 maanden
Garantie: 45.000 km
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Oostendorp PLUS Selectie: U kijkt naar een occasion uit de Oostendorp PLUS Selectie met standaard 36 maanden garantie, waarvan 12 maanden volgens BOVAG garantievoorwaarden en 24 maanden Oostendorp PLUS garantie. Bovendien is deze auto rijklaar geprijsd, zonder verborgen kosten. Zorgeloos rijplezier noemen we dat bij Oostendorp Auto. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Oostendorp PLUS garantie (24 maanden garantie, 45.000 km garantie); Nieuwe APK
Identificatie
Referentienummer: 103991
Typenummer: KJH4EAM8XP
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Divers (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 241 kW (328 pk) |
| Max. koppel | 261 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.000 x 1.890 x 1.714 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 2.191 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.889 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 258 - 1.971 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 60 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 36 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Oostendorp Uden
Oude Udenseweg 255405 PD Uden









































