
Mazda CX-80
2.5 e-SkyActiv PHEV Takumi Plus / 7-persoons / NL auto / Panoramadak / Plug-In Hybride / BTW auto

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 24 september 2024 |
| APK | 24 september 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 73.800 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 441 - € 482 |
Omschrijving
Meest luxe CX-80 in 7-persoons uitvoering! Plug-In Hybride en voorzien van Leder en Panoramadak! BTW auto voor de veeleisende ondernemer!
Geadverteerde prijs is inclusief ons basis afleverpakket, bestaande uit:
- Geldige APK
- Vloeistofcontrole + 40 punten check
- Reconditionering exterieur en interieur
Wij adviseren u bij aanschaf van deze occasion te kiezen voor ons Premium BOVAG afleverpakket á € 595,-. Dit ter voorkoming van verrassingen en bent u verzekerd van een perfect afgeleverde auto!
Premium BOVAG afleverpakket (extra t.o.v. Basis afleverpakket € 595,-):
- 12 maanden BOVAG garantie (op auto's met vraagprijs vanaf € 4.500)
- Complete kwaliteitscontrole
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Distributieriem wordt vervangen indien deze binnen een jaar aan vervanging toe is
- Banden met een profieldiepte minder dan 3 mm. worden vervangen voor nieuwe banden
- 1 jaar mobiliteitshulp in heel Europa
- € 45,- aan brandstof
Inruil/taxatie:
Voor een inruilindicatie gaat u naar onze website (www.moermanjansen.nl) en klikt u op 'Inruilwaarde berekenen'.
Bij een bezoek aan onze showroom ontvangt u, in vrijwel alle gevallen, direct een offerte zodat u precies weet waar u aan toe bent.
Proefrit:
Bij serieuze interesse behoort een proefrit altijd tot de mogelijkheden. Proefritten ter oriëntatie zijn niet gewenst.
Stijlvol en veelzijdig, dat zijn misschien wel de belangrijkste kenmerken van de Mazda CX-80. Dit exemplaar is bovendien voorzien van verschillende systemen die het autorijden aangenamer en veiliger maken. De aanwezige hybride motor is een slimme extra. Tijdens het rijden en remmen laadt de accu bij, zodat de elektromotor de brandstofmotor kan ondersteunen of het zelfs helemaal overnemen. Dat scheelt in kosten! Met het lederen interieur ervaart u direct het gevoel van luxe en comfort. Zelfs op de koudste dagen zorgt het verwarmbare stuurwiel, de voorstoelen en de achterbankverwarming ervoor dat u en uw passagiers het nooit koud hebben in deze luxueuze auto. Wat een licht geeft dat glazen elektrisch bedienbare panoramadak. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Deze Mazda CX-80 biedt dankzij de derde zitrij plek aan maar liefst zeven personen. En voor meer laadruimte laat u die derde zitrij in een simpele handeling weer verdwijnen. Verder is de Mazda uitgerust met: LED koplampen, trailer assistent, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Rijfuncties worden glashelder en overzichtelijk weergegeven via het digitale dashboard. Met de 360 graden camera op deze auto wordt het rijden een heel stuk veiliger, dankzij het optimale zicht dat het biedt. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Had u de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services checkt u het overal en altijd. Sublaag en tophoog... en alles daartussenin! Het high performance audiosysteem kan elke frequentie moeiteloos aan. Deze auto is voorzien van dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mazda CX-80 samen. Dashboardinfo checken zonder uw ogen van de weg te halen? Dat kan met de head-up display. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetector detectiesysteem, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Aanvullende opties en accessoires
- alternatieve metaalkleur
- elektrisch glazen panorama-dak
- kunstlederen interieurdelen
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 20"
- Luxe lederen bekleding
- Navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- achterstoelen verschuifbaar
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- airco separaat achter
- anti overhel assistent
- Audio installatie premium
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenreparatieset
- binnenspiegel automatisch dimmend
- bots herkenning en activatie
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
- Instructieboekjes aanwezig
- koplampreiniging
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia scherm klein
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stoel ventilatie voor
- telefoonintegratie
- uitstap waarschuwing
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zonnescherm zijruiten
Meer informatie
Technische informatie
Bandenmaat: 20
Accu laadtijd (20%-80%): 1 uur en 30 minuten
Maten en gewichten
Laadvermogen: 730 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 312 cm
Interieur
Interieurkleur: BLACK/PURE WHITE1 (KJM)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Controle vloeistoffen, geldige APK (nieuwe APK indien noodzakelijk)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
Identificatie
Typenummer: KJH4EAP8XP
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Winterbanden
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Rob Doruyter

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 241 kW (328 pk) |
| Max. koppel | 261 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.000 x 1.890 x 1.714 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 2.159 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.889 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 258 - 1.971 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 60 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 35 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Moerman Jansen B.V.
Edisonweg 542952 AD Alblasserdam

























