

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 24 september 2024 |
| APK | 24 september 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 74.300 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 441 - € 482 |
Omschrijving
Supernette, 6-persoon Mazda CX-80 in meest luxe uitvoering en voorzien van Trekhaak tot 2500kilo! Alle denkbare luxe aanwezig.
Geadverteerde prijs is inclusief ons basis afleverpakket, bestaande uit:
- Geldige APK
- Vloeistofcontrole + 40 punten check
- Reconditionering exterieur en interieur
Wij adviseren u bij aanschaf van deze occasion te kiezen voor ons Premium BOVAG afleverpakket á € 595,-. Dit ter voorkoming van verrassingen en bent u verzekerd van een perfect afgeleverde auto!
Premium BOVAG afleverpakket (extra t.o.v. Basis afleverpakket € 595,-):
- 12 maanden BOVAG garantie (op auto's met vraagprijs vanaf € 4.500)
- Complete kwaliteitscontrole
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Distributieriem wordt vervangen indien deze binnen een jaar aan vervanging toe is
- Banden met een profieldiepte minder dan 3 mm. worden vervangen voor nieuwe banden
- 1 jaar mobiliteitshulp in heel Europa
- € 45,- aan brandstof
Inruil/taxatie:
Voor een inruilindicatie gaat u naar onze website (www.moermanjansen.nl) en klikt u op 'Inruilwaarde berekenen'.
Bij een bezoek aan onze showroom ontvangt u, in vrijwel alle gevallen, direct een offerte zodat u precies weet waar u aan toe bent.
Proefrit:
Bij serieuze interesse behoort een proefrit altijd tot de mogelijkheden. Proefritten ter oriëntatie zijn niet gewenst.
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze Mazda CX-80 heeft 51343 kilometer gelopen, hij is van het bouwjaar 2024. Minder vaak tanken? Dat gaat lukken, dankzij de hybride motor die zowel op brandstof als elektriciteit werkt. Een mooie combi, die merkbaar is in de portemonnee. De hoogwaardige uitstraling van deze auto wordt benadrukt door de lederen bekleding. In dit voertuig hoeft u nooit meer kou te lijden dankzij functies als stoelverwarming en verwarmbare achterbank, evenals een verwarmbaar stuur. Een goede zithouding is essentieel voor een fitte rit. Daarom is deze auto uitgerust met comfortstoelen. Voel die ruimte eens! Lekker veel licht door het elektrisch bediende glazen panoramadak. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Tot de uitrusting behoren ook LED koplampen, trailer assistent, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Een gevisualiseerd overzicht van alle belangrijke functies wordt geleverd door het digitale dashboard. Of u nu achteruit rijdt, parkeert of een smalle straat inslaat, de 360 graden camera op deze auto, mogelijk gemaakt door vier camera's, biedt een perfect beeld van uw omgeving. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Als u 'm vraagt 'hoe gaat het?' geeft deze auto zelf het antwoord. Via de app op uw smartphone. U checkt de meters waar u maar wilt, of activeert diverse functies alvast. De hoorbare sensatie van het high performance audiosysteem is een ervaring op zich. Met dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, electronic climate control, draadloos opladen en DAB ontvangst is deze auto helemaal compleet.
Deze auto is voorzien van innovatieve systemen die u onderweg begeleiden en beschermen. Ogen op de weg en toch alle dashboardinfo in beeld? Daar zorgt de head-up display voor! In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Met voorzieningen als dodehoekdetector detectiesysteem, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Klinkt dit allemaal aantrekkelijk? Maak dan een afspraak met onze verkoper!
Aanvullende opties en accessoires
- elektrisch glazen panorama-dak
- kunstlederen interieurdelen
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 20"
- Luxe lederen bekleding
- Navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- achterstoelen verschuifbaar
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- airco separaat achter
- anti overhel assistent
- Audio installatie premium
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenreparatieset
- binnenspiegel automatisch dimmend
- bots herkenning en activatie
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- captain chairs
- comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
- Instructieboekjes aanwezig
- koplampreiniging
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia scherm klein
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stoel ventilatie achter
- stoel ventilatie voor
- telefoonintegratie
- uitstap waarschuwing
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zonnescherm zijruiten
Meer informatie
Technische informatie
Bandenmaat: 20
Accu laadtijd (20%-80%): 1 uur en 30 minuten
Maten en gewichten
Laadvermogen: 730 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 312 cm
Interieur
Interieurkleur: BLACK/PURE WHITE1 (KJM)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Controle vloeistoffen, geldige APK (nieuwe APK indien noodzakelijk)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
Identificatie
Typenummer: KJH4EAQ8XP
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Dave Moerman

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 241 kW (328 pk) |
| Max. koppel | 261 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.000 x 1.890 x 1.714 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 2.159 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.889 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 258 - 1.971 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 60 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 35 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Moerman Jansen B.V.
Edisonweg 542952 AD Alblasserdam





















