

Mazda CX-60
2.5 e-SkyActiv PHEV Homura | Full options | Trekhaak |
€ 41.945202340.934 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 maart 2023 |
| APK | 10 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 65.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 387 - € 423 |
Soepel rijgedrag, een krachtige acceleratie en een laag brandstofverbruik, de hybride Mazda CX-60 is een innovatieve auto. De hybridemotor geeft deze auto sportieve prestaties en zorgt voor een laag brandstofverbruik. Van de diverse pluspunten is ook het lederen interieur het noemen waard. Je past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Het interieur lijkt groter en ruimtelijker dankzij het elektrisch bedienbare glazen panoramadak. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Gewoon, omdat het kan. Deze Mazda CX-60 heeft zelfs een verwarmde achterbank. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het systeem controleert alle belangrijke functies en geeft die perfect weer via het digitale dashboard. Door het combineren van beelden van vier camera's, biedt de 360 graden camera een naadloos en gedetailleerd beeld van de hele omgeving rondom deze auto. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot jouw voorligger. In deze auto kun jij de belangrijkste functies bedienen met jouw stem. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Deze Mazda is voorzien van connected drive services, premium audiosysteem, full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, electronic climate control en schakelpaddles aan het stuur.
De Mazda CX-60 is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor jou de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Jachtvliegers doen het al jaren, maar jij kunt het nu ook: met de head-up display functie-informatie aflezen zonder je ogen van de weg te halen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Met het Lane-keeping systeem ga je nooit onbedoeld over de streep. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetector detectiesysteem, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij leveren deze auto aan jou met Bovag Garantie. Ben je nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Modelreeks: mrt. 2022 - 2026
Accutype: lithium-ion
Aantal fasen acculader: 1
Actieradius: 65 km (63 km elektrisch)
Laadvermogen: 697 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17,1 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrieksgarantie tot: 09-03-2029
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Fabrikant: Louwman Mazda Breda Ettensebaan 34 4814NN BREDA, NL 0765218962 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Louwman Mazda Breda niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 241 kW (328 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.750 x 1.890 x 1.680 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.970 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.667 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 570 - 1.726 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,8 s |
| Actieradius | 63 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| CO2-uitstoot | 33 g/km |
| Energielabel | A |





