

Mazda CX-5
2.0 SkyActiv-G 165 PK Business Luxury Automaat
€ 25.900201973.127 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 augustus 2019 |
| APK | 8 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Ontdek Hét Autobedrijf in Roermond voor Mazda, Suzuki en Mitsubishi
Bent u op zoek naar de perfecte auto? Zoek niet verder! Welkom bij ons toonaangevende autobedrijf in Roermond, waar uw dromen over het bezitten van een Mazda, Suzuki of Mitsubishi werkelijkheid worden, zowel nieuw als gebruikt.
Waarom voor ons kiezen?
1. Topmerken: Wij zijn trots om de nieuwste modellen van Mazda, Suzuki en Mitsubishi aan te bieden, zodat u kunt genieten van de nieuwste technologie, prestaties en stijl.
2. Kwaliteit Gebruikt: Onze selectie van hoogwaardige gebruikte auto's ondergaat rigoureuze inspecties om ervoor te zorgen dat u een betrouwbare en betaalbare keuze maakt.
3. BOVAG-aansluiting: Als lid van de BOVAG, staan wij garant voor kwaliteit en service. U kunt erop vertrouwen dat wij aan de hoogste normen voldoen.
4. Uitstekende Service: Ons deskundige en vriendelijke team staat klaar om u te helpen bij elke stap van uw autoreis. Van advies en financiering tot onderhoud en reparaties.
5. Winkelbezoek: Kom langs in onze showroom aan de Jacob Romenweg 6, waar u de auto's kunt zien en voelen voordat u de beslissing neemt.
Openingstijden:
- Maandag t/m vrijdag: 08:30 - 18:00
- Zaterdag: 09:30 - 17:00
- Zondag: Gesloten
Contactgegevens:
- Telefoon: 0475 346 565 - keuzemenu 4
- Adres: Jacob Romenweg 6, 6042 EZ Roermond
Als u op zoek bent naar de beste deal voor uw Mazda, Suzuki of Mitsubishi, kom dan vandaag nog bij ons langs. Wij zijn er trots op om de autoliefhebbers van Limburg te bedienen. Uw droomauto wacht op u!
Modelreeks: 2017 - 2021
Referentienummer: SL.25
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: BLACK/BLACK 2 (KD6)
CO₂-uitstoot (NEDC): 150 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: 12 maanden Bovag-Garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 213 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.840 x 1.680 mm |
| gewicht | 1.455 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.035 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 442 - 1.342 l |
| Inhoud brandstoftank | 56 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 848 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 150 g/km |
| Energielabel | D |





