

Mazda CX-5
2.0 SAG 165 SkL+ CAMERA-1e EIGEN-TREKHAAK
€ 20.499201791.309 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 juli 2017 |
| APK | 25 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.395 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Op zoek naar een betrouwbare en comfortabele SUV met krachtige prestaties? Dan is deze grijze Mazda CX-5 2.0 SAG 165 SkL+ uit 2017 wellicht de perfecte keuze voor jou. Met zijn benzine motor en een vermogen van 165 PK staat deze auto garant voor een plezierige rijervaring.
Geniet van het gemak van de cruise control tijdens lange ritten, terwijl de achteruitrijcamera zorgt voor een veilige en eenvoudige parkeerervaring. De lichtmetalen velgen van 17 inch geven deze Mazda CX-5 een stoere uitstraling, terwijl het ingebouwde navigatiesysteem je moeiteloos naar je bestemming leidt.
Parkeer met vertrouwen dankzij de parkeersensoren voor en achter, en geniet van extra comfort met het verwarmde stuur en voorstoelen. Of je nu aan het stuur zit of ontspant op de bijrijdersstoel, het head-up display zorgt ervoor dat je belangrijke informatie altijd in het zicht hebt.
Deze Mazda CX-5 wordt geleverd met een handige trekhaak, ideaal voor het meenemen van fietsen, een caravan of een aanhanger. Met 2 sleutels en de onderhoudsboekjes compleet, ben je verzekerd van een goed gedocumenteerde geschiedenis van deze auto.
Met een CC van 1998 en een kilometerstand van 91309 is deze SUV nog in topconditie en klaar voor vele avonturen. De metallic lak geeft de auto een luxe uitstraling die zeker de aandacht zal trekken.
Ben je op zoek naar een ruime en luxe SUV met alle moderne gemakken? Aarzel dan niet om ons te bellen op 0575-462779 voor meer informatie over deze prachtige Mazda CX-5 2.0 SAG 165 SkL+ uit 2017. Wij staan klaar om al je vragen te beantwoorden en een proefrit te regelen. Maak vandaag nog kennis met deze veelzijdige en complete auto!
Afleverpakket Standaard: € 275 (€ 275): Vertrouwd op weg!!
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie; 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak, Auto wassen en uitzuigen, Inspectiebeurt, Nieuwe APK keuring, Vloeistof controle, ¼ volle tankinhoud
Afleverpakket Extra: € 575 (€ 575): Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie; 4 wiel uitlijning controle, 6 maanden Rietman garantie , 12 maand Mobiliteitsgarantie( Pechhulp Pas) Afleveringspakketten Extra en Compleet zijn niet mogelijk voor auto’s met een verkoop prijs onder €4500,- euro of met een km stand hoger dan 200.000km., Airco geserviced, Distributieriem vervanging indien nodig binnen 1 jaar en/ of 15.000 km, Nieuwe Apk keuring (minimaal 1 jaar geldig), Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Volledige reiniging interieur en poetsen, ½ volle tankinhoud
Afleverpakket Compleet: € 875 (€ 875): Zorgeloos op weg!!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); 4 wiel uitlijning controle, 12 maanden Bovag garantie, 12 maand Mobiliteitsgarantie ( Pechhulp Pas), Afleveringspakketten Extra en Compleet zijn niet mogelijk voor auto’s met een verkoop prijs onder €4500,- euro of met een km stand hoger dan 200.000km., Airco geserviced, Distributieriem vervanging indien nodig binnen 1 jaar en/ of 15.000 km, Nieuwe Apk keuring (minimaal 1 jaar geldig), Nieuwe mattenset, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Volledige reiniging interieur en poetsen, ½ volle tankinhoud
Bedrijfsinformatie
Inruil mogelijk!
Belt u aub eerst even of de auto nog beschikbaar is.
Ons telefoonnummer is 0575462779
U kunt ons ook via WhatsApp bereiken op 0575462779.
Op dit vaste nummer kunt u ons gewoon appen (zakelijke app)
Auto Expert Rietman Hengelo GLD
Slotsteeg 18
7255LH Hengelo GLD
info@autobedrijfrietmanhengelo.nl
Modelreeks: mrt. 2017 - jul. 2018
Wielbasis: 270 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 149 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Referentienummer: 758
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 210 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.840 x 1.675 mm |
| gewicht | 1.335 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.020 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Inhoud bagageruimte | 442 - 1.620 l |
| Inhoud brandstoftank | 56 l |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 875 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 149 g/km |
| Energielabel | D |




