

Mazda CX-5
SkyActiv-G 160 GT-M 4WD AUT,Elekt.schuifdak,Trekhaak afn
€ 22.250201782.407 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 juni 2017 |
| APK | 2 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 46.944 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Bij het ontwerpen van de Mazda CX-5 stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze CX-5 is van het bouwjaar 2017. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Het interieur ademt luxe door de leren bekleding. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. Van binnen lijkt het allemaal uitermate ruim dankzij de vrije inval van daglicht via het elektrisch bediende glazen panoramadak. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Met de verwarmbare achterbank zitten uw achterpassagiers er net zo behaaglijk bij als u. Bij de uitrusting van deze Mazda horen onder meer 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Onder alle omstandigheden een volmaakt geluid onderweg: het high performance audiosysteem zorgt ervoor. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Mazda zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Ook dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, DAB ontvangst, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel horen tot de voorzieningen op deze auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. In deze Mazda vinden we verder een head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Modelreeks: mrt. 2017 - sep. 2019
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Creme
CO₂-uitstoot (NEDC): 155 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Optioneel afleverpakket (€ 695): BOVAG afleverpakket 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; complete poetspeurt, halve tank brandstof, nieuwe APK, onderhoudsbeurt
Referentienummer: 1132
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 208 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.840 x 1.680 mm |
| gewicht | 1.400 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.115 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 442 - 1.620 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 878 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
| Energielabel | D |




