

Mazda CX-5
2.0 SkyActiv-G 165 Skylease Luxury - 1e Eigenaar - Dealeronderhouden
€ 25.9502019117.807 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2019 |
| APK | 31 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 40.344 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Een rit met de Mazda CX-5 is telkens weer een feestje, en dankzij zijn rijcomfort stappen u en uw passagiers na iedere rit verkwikt weer uit. Deze SUV is uitgerust met een benzinemotor en een automatische transmissie. Altijd al een voorliefde gehad voor een lederen interieur? Deze heeft het. Evenals een elektrisch bedienbare achterklep. Een koude start op frisse dagen? Niet met de behaaglijke stoelverwarming. Ook op de achterbank kunnen passagiers zichzelf snel opwarmen dankzij de achterbankverwarming. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het gebruik van de 360 graden camera op deze auto vergemakkelijkt het parkeren aanzienlijk, vooral in krappe ruimtes. Dankzij de spraaksturing bedient u verschillende functies zonder uw handen van het stuur te halen. Rijplezier en luisterplezier gaan hand in hand dankzij het high performance audiosysteem. Waarheen gaat de reis? Het full map navigatiesysteem brengt u trefzeker ter plekke! Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze Mazda CX-5 voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. U bent in deze Mazda ook voorzien van electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Zoals u mag verwachten van deze Mazda CX-5 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Ook helpen het head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Daarbij wordt deze auto aan u geleverd met BOVAG Garantie. Heeft u interesse in deze mooie Mazda? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Modelreeks: jul. 2018 - sep. 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 576 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Fabrikant: Autohuis Eickhof B.V. Kayersdijk 153 7332AR APELDOORN, NL 055-5212809 http://www.eickhof.nl verkoop@eickhof.nl
We leveren al onze occasions geheel rijklaar af zonder dat u extra (optionele) afleverpakketten bij moet kopen. Al onze occasions worden standaard afgeleverd met minimaal 12 maanden BOVAG garantie, eventueel resterende fabrieksgarantie, 12 maanden mobiliteit service, benodigde onderhoudsbeurt, minimaal 12 maanden apk keuring en gepoetst van binnen en buiten zonder extra kosten.
Al onze nieuwe auto's leveren we geheel rijklaar af inclusief: Waxoyl lakbehandeling, volle tank en luxe kentekenplaten! geïnteresseerd in deze auto? Voor een vrijblijvende taxatie en/of proefrit aanvraag kunt u contact opnemen met verkoop@eickhof.nl of bel met 055-5212809.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 213 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.840 x 1.680 mm |
| gewicht | 1.459 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.035 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 442 - 1.620 l |
| Inhoud brandstoftank | 56 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 848 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 173 g/km |
| Energielabel | E |





