

Mazda CX-3
2.0 SkyActiv-G 120 GT-M | CAMERA | ADAPTIVE | KEYLESS | TREKHAAK.
€ 18.400201853.694 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 mei 2018 |
| APK | 31 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 32.384 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Modelreeks: apr. 2015 - jul. 2018
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Fabrikant: Autobedrijf A. van Rijswijk Zoutendijk 2 4264KH VEEN, NL 0416319900 http://www.vanrijswijkautos.nl verkoop@vanrijswijkautos.nl
Prijs incl. verkooppakket 4 (BOVAG-garantie) is € 19.695,-.
Het is een praktische avonturier, deze Mazda CX-3, een auto die in alle situaties zijn mannetje staat. Dit is een auto uit 2018, hij heeft een kilometerstand van 53694. Deze SUV is uitgerust met een benzinemotor en een automatische transmissie. Eén blik naar binnen bewijst het al: pure klasse, onder meer dankzij het lederen interieur. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, halflederen bekleding, dakspoiler, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Nooit meer problemen bij achteruitrijden of inparkeren. De achteruitrijcamera houdt alles in de gaten! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Spraakbediening herkent uw stem en voert opdrachten uit terwijl u beide handen aan het stuur houdt. De hoorbare sensatie van het high performance audiosysteem is een ervaring op zich. Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige full map navigatiesysteem. Met achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry is deze Mazda helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mazda CX-3 samen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Het laatste wat u wilt is dat u achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. U bent mede dankzij head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Stuur de foto's van uw inruilauto naar ons WhatsApp nummer 06-22055070 (alleen WhatsApp).
Kijk op www.vanrijswijkautos.nl voor een volledige omschrijving + 360 graden foto's of download onze APP!
Wij zijn een BOVAG autobedrijf en leveren uitsluitend auto's van dealerkwaliteit. Onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie zodat alles is te verifiëren.
Voor Financial Lease en financiering, www.vra-lease.nl.
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 204 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.275 x 1.765 x 1.535 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.235 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 625 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.260 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 827 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | E |




