

Mazda CX-3
2.0 SkyActiv-G 120 TS+ , Navi, Clima, Cruise, Stoelverwarming, LMV 6 Inch, LKA, PDC,
€ 12.9502016144.234 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 maart 2016 |
| APK | 17 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.129 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Let op: de geadverteerde prijs is exclusief afleverpakket.
START - €695
Bedoeld voor
Inbegrepen
* Garantie op motor en versnellingsbak, uitsluitend voor niet-slijtagegerelateerde defecten
OPTIMAAL - €995
Bedoeld voor
Inbegrepen
PLUS - €595
Bedoeld voor
Inbegrepen
Deze afleverpakketten stellen ons in staat om de kwaliteit en service te bieden die wij belangrijk vinden en waarmee wij uw auto met een gerust hart kunnen afleveren.
Meer weten over onze afleverpakketten?
Kijk op onze website: https://www.jansenarnhem.nl/aanbod/afleverpakketten voor meer informatie.
Voor vragen kunt u altijd contact opnemen via telefoon, e-mail of een bezoek aan onze showroom.
Hoewel deze website met grote zorg is samengesteld en wordt onderhouden, geven wij geen garanties aangaande de juistheid van de aanwezige informatie aangezien wij hierin in sommige gevallen afhankelijk zijn van derden. Wilt u zeker weten dat de gegeven informatie juist is, dan vragen wij u om contact met ons op te nemen door middel van telefoon, email of een bezoek aan onze showroom.
Modelreeks: 2015 - 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieurkleur: BLACK/BLACK 1 (DX6)
CO₂-uitstoot (NEDC): 137 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Inbegrepen afleverpakket: standaard:
Standaard afleverpakket houdt in, dat de auto wordt afgeleverd zoals hij er bij staat in de showroom met een geldige apk.
Voor auto's vanaf €4500,- is een uitgebreid afleverpakket beschikbaar inclusief 6 maanden BOVAG garantie.
Voor auto's onder de €4500,- is een minder uitgebreid afleverpakket beschikbaar tegen een lagere prijs.
Heeft u interesse om bij uw auto een afleverpakket te nemen dan is dit mogelijk. Op onze site staat uit gelegd welk afleverpakket mogelijk is op uw auto. https://www.jansenarnhem.nl/afleverpakketten
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 204 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.275 x 1.765 x 1.535 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.130 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 605 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.260 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 813 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | D |




