

Mazda CX-3
2.0 SkyActiv-G 120 Dynamic NL-AUTO | NAVI |
€ 13.3002017138.976 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 december 2017 |
| APK | 28 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.345 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
De Japanse automerken hebben in de loop van de jaren verschillende keren nieuwe maatstaven gezet als het gaat om kwaliteit en functionaliteit. Dat merkt u ook aan deze Mazda CX-3 uit 2017, met zijn kilometerstand van 138976. De aandrijving van deze Mazda wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Mazda CX-3 voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, dakspoiler, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Bedient u de auto liever met uw stem? Dan is het goed om te weten dat spraakbediening aanwezig is. Het full map navigatiesysteem zorgt ervoor dat u altijd de juiste en snelste route vindt. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! Met regensensor, cruise control, lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Mazda CX-3 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Fortis Automotive is een BOVAG-dealer met een zorgvuldig geselecteerde voorraad scherp geprijsde kwaliteitsoccasions, met gegarandeerde kilometerstanden. Wij bieden onze auto’s aan exclusief afleverpakket. Vanzelfsprekend ruilen wij uw huidige auto ook graag in. Staat de gewenste auto er niet tussen, dan kunnen wij u ook adviseren over de aanschaf van een importauto. Voor zowel particuliere als zakelijke klanten hebben wij diverse lease- en financieringsmogelijkheden.
"De vermelde uitrusting en opties zijn zo nauwkeurig mogelijk weergegeven, maar afwijkingen kunnen voorkomen. Wij adviseren u om de exacte specificaties, uitrusting en opties van het voertuig altijd te controleren bij de dealer voordat u tot aankoop overgaat. Geen rechten kunnen worden ontleend aan eventuele onjuistheden of omissies in de advertentie."
Modelreeks: 2015 - 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 560 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieurkleur: Black/black1
CO₂-uitstoot (NEDC): 137 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 204 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.770 x 1.535 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.130 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 605 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.260 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 813 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | D |




