

Mazda 6
Sportbreak 1.8 Olympia Sport | 2008 | ⭐Cruise | ❄️Airco |
€ 1.9992008253.103 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 augustus 2008 |
| APK | 28 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Hij is stijlvol en comfortabel, deze Mazda 6 Sportbreak, en hij is ontworpen om u veilig en comfortabel te laten rijden onder alle omstandigheden. De aandrijving van deze Mazda wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
De auto is ook uitgevoerd met electronic climate control. Ook fijn als u op de voorgeschreven snelheid wilt blijven: de cruise control. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Modeljaar: 2008
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 645 kg
Wielbasis: 272 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf J. Veenhuizen B.V. Energieweg 2 9363ER MARUM, NL 0594580545 http://www.autobedrijf-veenhuizen.nl autobedrijfveenhuizen@dcdw.nl
Bij ons vindt u gebruikte dealer- & inruilauto's tegen scherpe prijzen en condities. Onze verkoopprijzen zijn meeneemprijzen, u betaalt geen afleverkosten. Kom gerust eens langs om geheel vrijblijvend de auto's te bekijken en een proefrit te maken. Aan typefouten en/of onvolledigheden kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer uw aankoop alvorens u overgaat tot aanschaf.
I.v.m. hoge doorstroom van onze occasions adviseren wij u telefonisch contact op te nemen voordat u langs komt.
Inruil auto, motor, boot, caravan of camper is altijd welkom.
Bezoekadres: Energieweg 2, 9363 ER Marum. (ingang aan de Noorderringweg)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 165 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.790 x 1.800 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.320 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.965 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 519 - 1.751 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 914 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,7 l/100km (1 op 10,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 165 g/km |
| Energielabel | B |


