

Mazda 6
2.0 GT-M 165|Navi|Trekhaak|Leer|19inch
€ 15.9502016136.701 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 februari 2016 |
| APK | 13 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 38.515 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Mazda 6 2.0 SkyActiv-G GT-M | 2016 | 136.701 km | Luxe uitvoering | Afneembare trekhaak
Zeer nette en goed onderhouden Mazda 6 in de luxe GT-M uitvoering. Deze auto combineert een sportief design met hoog comfort en uitstekende rijprestaties. De 2.0 SkyActiv-G motor staat bekend om zijn betrouwbaarheid en gunstige verbruik.
Algemene gegevens:
Bouwjaar: 2016
Kilometerstand: 136.701 km
Motor: 2.0 SkyActiv-G
Transmissie: Handgeschakeld
Brandstof: Benzine
Uitvoering en opties:
Lederen bekleding
Navigatiesysteem
Head-up display
Bose premium audiosysteem
Achteruitrijcamera
Parkeersensoren voor en achter
Automatische climate control
Stoelverwarming voor
Elektrisch verstelbare stoelen
Keyless entry en start
LED koplampen
19 inch lichtmetalen velgen
Cruise control
Multifunctioneel stuurwiel
Bluetooth telefoon- en audiokoppeling
Afneembare trekhaak (ideaal voor fietsendrager of aanhanger)
Bijzonderheden:
Deze Mazda 6 verkeert in goede staat en is altijd netjes onderhouden. De luxe GT-M uitvoering zorgt voor veel comfort en een premium uitstraling.
De auto is voorzien van een praktische afneembare trekhaak, waardoor u eenvoudig kunt wisselen tussen een strakke uitstraling en extra functionaliteit wanneer nodig.
Een complete en representatieve auto die direct klaar is voor gebruik.
Voor meer informatie of het maken van een afspraak voor een bezichtiging of proefrit kunt u contact opnemen.
Getoonde vaste meeneemprijs inbegrepen voor € 0,- meerprijs:
* Minimaal 6 maanden APK * Vloeistoffen controle * Reinigen binnen- en buitenkant * Tenaamstelling occasion * Vrijwaring inruilauto
Optioneel Autoservice Cau totaal Afleverpakket € 895,-:
* Nieuwe APK * Grote Service beurt * Banden minimaal 5 mm * 6 Maanden garantie * Distributie indien nodig binnen 12 maanden * € 30.- Brandstof * Reinigen binnen- en buitenkant * Tenaamstelling auto * Vrijwaring inruilauto
Modelreeks: jan. 2015 - jun. 2018
Wielbasis: 283 cm
Interieurkleur: Wit
CO₂-uitstoot (NEDC): 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 178
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 210 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.840 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.370 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.945 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 489 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 1.050 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 135 g/km |
| Energielabel | B |



