Mazda 3

2.0 SkyActiv-G 120 GT-M // NAVI // CAMERA // HEAD UP DISPLAY // CRUISE // STOEL + STUUR VERWARMING // DAB RADIO //

PoweredBy
Mazda 3
2.0 SkyActiv-G 120 GT-M // NAVI // CAMERA // HEAD UP DISPLAY // CRUISE // STOEL + STUUR VERWARMING // DAB RADIO //
€ 16.945201878.312 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 14 maart 2018
BTW aftrekbaar nee

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan SDL Automotive B.V.

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op.

Vraag een proefrit aan!

Je bod op Mazda 3 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Mazda 3

Omschrijving

Hoogwaardige materialen in het interieur, een onderstel dat garant staat voor uitstekende rijeigenschappen en een motor die plenty power biedt, maar ook zuinig met brandstof omgaat. De Mazda 3 biedt een heleboel waar voor zijn geld. De aandrijving van deze Mazda wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. De auto is uitgerust met lederen bekleding. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Al is het nog zo fris, koude handen zijn verleden tijd door het verwarmd stuurwiel. Bij de uitrusting van deze Mazda horen onder meer LED koplampen, elektrische handrem, dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. Een subliem geluidsspectrum wordt onder alle omstandigheden geleverd door het high performance audiosysteem. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Mazda zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. Ook is de Mazda uitgerust met: dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mazda 3 samen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Mazda u om veiliger te rijden. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.

We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Chroom delen exterieur
  • verwarmde zijspiegels

Infotainment

  • Audio-installatie
  • Audio installatie premium
  • Aux en USB Aansluiting
  • Multimedia systeem
  • Navigatiesysteem full map
  • Navigatie voorbereiding

Interieur

  • 12Volt aansluiting
  • Armsteun
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Elektrische handrem
  • Stuur verstelbaar
  • Voorstoelen verwarmd

Veiligheid

  • Airbag(s) gordijn
  • Autonomous Emergency Braking
  • Elektronische remkracht verdeling
  • Road Sign Assist

Overige

  • Bluetooth
  • Bots herkenning systeem
  • Extra getint glas achter
  • LED mistlampen
  • Lendesteun(en) verstelbaar
  • Multi Sense
  • Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
  • schakelpaddles
  • Uitparkeer waarschuwing

Meer informatie

Modelreeks: dec. 2016 - dec. 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: SDL Automotive Steenoven 28 5626DK EINDHOVEN, NL 0402971559 http://www.sdlautomotive.nl info@sdlautomotive.nl

Bedrijfsinformatie

De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van minimaal 6 maanden.Tenzij anders besproken! De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistof controle gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. kijk op de website voor de verschillende mogelijkheden www.sdlautomotive.nl onder het kopje garantie. Deze advertentie is met veel zorgvuldigheid opgemaakt. Toch kan het zo zijn dat er door de complexiteit opties over het hoofd worden gezien, of per ongeluk worden aangevinkt. Controleer zelf altijd goed welke opties voor u belangrijk zijn. Op deze internet advertentie kan namelijk nooit aanspraak worden gemaakt.

Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend !!

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.998 cc
Max. vermogen 88 kW (120 pk)
Max. koppel 210 Nm
gewicht 1.215 kg
Inhoud brandstoftank 51 l
Topsnelheid 194 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 10,4 s
Actieradius 910 km
Brandstofverbruik gecombineerd 5,6 l/100km (1 op 17,9)
CO2-uitstoot 129 g/km
EnergielabelD

Opties

SDL Automotive B.V.

Steenoven 28
5626 DK Eindhoven

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan SDL Automotive B.V.

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Mazda 3 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Mazda 3

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

    Vraag een inruilvoorstel aan