We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mazda 3 1.5 SkyActiv-G 100 TS – Aantoonbaar eerste eigenaar!
Een mooie Mazda 3 uit 2018 met een zuinige 1.5 SkyActiv-G benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak. Deze stijlvolle hatchback is aantoonbaar afkomstig van de eerste eigenaar en heeft een complete uitrusting voor comfortabel en plezierig rijden.
• 1.5 SkyActiv-G benzinemotor
• Handgeschakelde versnellingsbak
• Aantoonbaar eerste eigenaar
• Cruise control
• Elektronische climate control
• Bluetooth
• Spraakbediening
• Multifunctioneel lederen stuurwiel
• Lederen versnellingspook
• 16 inch lichtmetalen velgen
• LED-mistlampen
• Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels
• Elektrisch bedienbare ramen voor
• In hoogte verstelbare bestuurders- en passagiersstoel
• Verstelbare lendensteun
• Automatisch dimmende binnenspiegel
• Dakspoiler
• Start/stop-systeem
Over de auto
Deze Mazda 3 heeft 67.961 km gereden en is aantoonbaar afkomstig van de eerste eigenaar. Een stijlvolle en comfortabele auto met een prettige combinatie van rijcomfort, uitrusting en zuinig rijden.
De auto wordt geleverd met onderhoud en een nieuwe APK, inclusief 6 maanden garantie.
Geen afleveringskosten!
H. Kanters – eerlijk, vertrouwd en zonder verrassingen.