

Mazda 3
Sport 1.6 Touring - Airco - LM Velgen
€ 4.9502003173.273 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 november 2003 |
| APK | 28 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Laadvermogen: 535 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Beschikbare afleverpakketten:
WELKOM BIJ PD OCCASIONS
*6 DAGEN PER WEEK GEOPEND*
(Zondagen en buiten openingstijden op afspraak.)
Op zoek naar een tweedehandse auto? of u wilt uw huidige auto verkopen? Dan bent u bij PD Occasions aan het juiste adres! Wij hebben altijd een voorraad met betrouwbare occasions in iedere prijsklasse.
Op onze site vindt u onze indrukwekkende voorraad eerste klas occasions. Al onze occasions kunnen worden aangeschaft met uitgebreide garantie voorwaarden. Onze medewerkers hebben al meer dan 25 jaar ervaring in de autobranche en helpen u op de weg.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, Maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Neem ook even een kijkje op onze socials:
Instagram: PDoccasions
Facebook: PDoccasions
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.420 x 1.760 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.185 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,4 s |
| Actieradius | 687 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,1 l/100km (1 op 9,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 191 g/km |
| Energielabel | D |




