
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Maxus eDeliver 9
L3H2 72 kWh | 236km WLTP/AIRCO/CAMERA/ADAPTIEVE CRUISE CONTROL |
€ 18.945202166.430 km
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 17 november 2021 |
| APK | 12 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 77.428 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 230 - € 230 |
Omschrijving
Maxus eDeliver 9 in L3H2 uitvoering van november 2021 met slechts 66.430 km op de teller.
Deze eDeliver 9 heeft een gecombineerde WLTP-actieradius van 236 km en is o.a. voorzien van airco, adaptieve cruise control, achteruitrijcamera, volledige laadruimte betimmering, elektrische ramen en elektrisch verstelbare buitenspiegels.
Deze Maxus wordt geleverd met 6 maanden Bovag garantie.
Genoemde prijs is excl. BTW en excl. kosten rijklaarmaken (€695,-).
Voor meer informatie of het maken van een afspraak om deze auto te bekijken kunt u vrijblijvend contact opnemen met de afdeling verkoop via info.mbvanstrucks@vanmossel.nl.
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Stuur verstelbaar
Overige
- Oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: jul. 2021 - mrt. 2024
Cabine: enkel
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 236 km
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.005 kg
Lengte/hoogte: L3H2
Wielbasis: 376 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 324 kWh/100km
Productveiligheid
Fabrikant: Van Mossel MB Vans & Trucks Bergschenhoek Bergweg-Zuid 102 2661CV BERGSCHENHOEK, NL 0104180400 http://www.mb.vanmossel.nl info.mbvanstrucks@vanmossel.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.940 x 2.060 x 2.540 mm |
| gewicht | 2.495 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 100 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 18,4 s |
| Actieradius | 236 km |
Opties
Van Mossel MB Vans & Trucks Bergschenhoek
Bergweg-Zuid 1022661 CV Bergschenhoek














