

Maxus eDeliver 3
LWB 53 kWh
€ 17.900202236.782 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Datum eerste toelating | 29 december 2022 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 148 - € 148 |
Carrosserievorm: Bestelauto
Referentienummer: WP-43-61
Kenteken: WP43
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 230 km
Laadvermogen: 990 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 328 cm
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Tenaamstelling en leges:
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Minimale snellaadtijd van 0% tot 80%: 45 min
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 255 Nm |
| gewicht | 1.640 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.630 kg |
| Inhoud bagageruimte | 6.300 l |
| Topsnelheid | 120 km/h |
| Actieradius | 230 km |



