Maserati Spyder

4.2 Cambiocorsa | Ferrari V8 | Topstaat |

PoweredBy
Maserati Spyder
4.2 Cambiocorsa | Ferrari V8 | Topstaat |
€ 27.950200456.705 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Lederen bekleding

    Zitten als een vorst

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen2
Datum eerste toelating 1 maart 2004
BTW aftrekbaar nee
Wegenbelasting/3mnd € 295 - € 326

Omschrijving

De Breukersweg is t/m 17 oktober afgesloten, Ibalo blijft wel bereikbaar. Alleen op zaterdag 4-10 en 11-10 zijn wij onbereikbaar en daarom uitsluitend op afspraak voor u geopend.

Toekomstige Klassieker
Deze door Guigiaro ontworpen roadster met slechts 56.705km op de teller en volledige onderhoudshistorie is een zeldzaam exemplaar dat perfect is verzorgd. Klaar voor jarenlang rijplezier!

Ongekend goede historie
Deze unieke Maserati Spyder Cambiocorsa is jaren geleden door ons geïmporteerd en verkocht. De jaren daarna hebben wij het onderhoud gedaan en vanwege leeftijd van de eigenaar hebben wij deze prachtige Italiaan weer teruggekocht.

Er is een zeer uitgebreide historie bij de auto aanwezig, waardoor de kilometerstand geen enkele twijfel oproept en de technische basis van deze Spyder perfect is. Na de inkoop van de auto hebben we alle puntjes op de i gezet, zoals hieronder te lezen is. Het totaalplaatje van uitvoering, historie en huidige staat van onderhoud is meer dan goed: een heerlijk Spyder om per direct van te gaan genieten!!

Onderhoudshistorie:
- 00.000km - 03-2004 - Aflevering
- 08.400km - 03-2010 - Onderhoudsbeurt,
- 15.509km - 06-2011 - Onderhoudsbeurt, remvloeistof, portierslot
- 38.100km - 06-2015 - Onderhoudsbeurt, Spiegelschakelaar
- 38.200km - 07-2017 - Onderhoudsbeurt, brandstofpomp
- 43.906km - 11-2019 - Onderhoudsbeurt, brandstofpompen, KOPPELING, 2 banden
- 50.818km - 11-2022 - Onderhoudsbeurt, tandwiel motor cabriodak
- 53.262km - 07-2023 - Keuring
- 54.026km - 04-2024 - Onderhoudsbeurt, ruitenwissers
- 56.474km - 07-2025 - Onderhoudsbeurt, handrem afstellen

Recent onderhoud:
In september 2025 hebben wij uitgevoerd:
- Onderhoudsbeurt (originele filters)
- 4 nieuwe Pirelli P-Zero banden
- Uitlijnen
- Controle koppeling
- Lak perfectioneren
- De koppeling heeft slecht 7% slijtage en is dus nog 93% goed.

Tijdloze schoonheid
Een tijdloze roadster die het beste van Italiaans vakmanschap combineert met pure emotie. De combinatie van de diepzwarte Nero Carbonio lak met het Beige lederen interieur straalt pure klasse uit. Elk detail ademt stijl: het subtiele contrast tussen het donkere exterieur en de warme, luxueuze binnenzijde maakt deze Maserati tot een echte blikvanger. Het elektrisch bedienbare stoffen dak opent in enkele seconden, zodat u elke rit kunt omtoveren tot een openluchtbelevenis.

V8-kracht met karakter
Onder de motorkap schuilt het kloppende hart van Maserati: een 4.2-liter Ferrari V8 die 390 pk levert. De Cambiocorsa-transmissie, rechtstreeks afgeleid van de Formule 1-technologie van destijds, zorgt voor razendsnelle schakelmomenten en een sportieve rijervaring. Omdat de koppeling recent is vervangen, kunt u met een gerust hart genieten! Het geluid? Onmiskenbaar Italiaans – een heerlijke donkere roffel die elke autoliefhebber kippenvel bezorgt.

Beleef het Zelf
Bent u klaar om de allure van het Italiaanse autodesign te ervaren? Deze Maserati Spyder Cambiocorsa (2005) staat klaar om indruk te maken – op de weg én in uw hart.

Laat deze kans niet voorbijgaan. Neem contact met ons op voor een bezichtiging of proefrit en ervaar zelf waarom Maserati synoniem staat voor passie, stijl en pure rijbeleving.

Gelieve voor een bezichtiging en/of proefrit een afspraak te maken, want een groot deel van onze collectie bevindt zich in onze opslaglocatie. Wij zorgen graag dat de gewenste auto klaar staat voor een uitgebreide proefrit.

Onze showroom is zondag t/m donderdag op afspraak geopend. Op vrijdag ben u van harte welkom van 9.00 uur tot 18.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur.

Aan onze advertenties is de grootst mogelijke zorg besteed, echter kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend.

Aanvullende opties en accessoires

  • voorstoelen verwarmd
  • Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
  • RDW-leges

Meer informatie

Modelreeks: 2001 - 2006
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 244 cm
Interieurkleur: Beige Leder
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen2
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 8
Cilinderinhoud 4.244 cc
Max. vermogen 287 kW (391 pk)
Max. koppel 451 Nm
Massa 1.730 kg
Inhoud brandstoftank 88 l
Topsnelheid 283 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 5,0 s
Brandstofverbruik gecombineerd 18,6 l/100km (1 op 5,4)
CO2-uitstoot 430 g/km

Opties

Ibalo Sportscars B.V.

Breukersweg 14
7471 ST Goor

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Ibalo Sportscars B.V.

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Maserati Spyder is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Maserati Spyder