
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MAN TGE
35 3.140 140PK L3H2 Camera Navi Carplay Trekhaak Airco
€ 23.9002022116.799 km
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 13 oktober 2022 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- passagiersstoel
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- achterdeuren zonder ruit
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Navigatie-pakket
- voorstoel(en) ergonomisch
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: jun. 2017 - 2026
Cabine: enkel
Kenteken: G1581
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.449 kg
Lengte/hoogte: L3H2
Wielbasis: 364 cm
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Productveiligheid
Fabrikant: MANA Bedrijfswagens Bredaseweg 221 4705RN ROOSENDAAL, NL 0165584820 http://www.mana-bedrijfswagens.nl used@mana-bedrijfswagens.nl
Bedrijfsinformatie
Genoemde prijzen zijn exclusief BTW/BPM en rijklaarmaakkosten tenzij anders vermeld. Voor meer informatie, inruil of financial lease, neem contact op met 0165 584820 / info@mana-used.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| gewicht | 2.051 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
Opties
MANA Used B.V.
Bredaseweg. 2214705 RN Roosendaal

























