

LMC Camper
A690 Alkoven 6 SLAAPPLAATSEN
€ 64.950202437.108 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper ( deuren) |
| Kleur | Wit |
| Datum eerste toelating | 3 juni 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
De LMC A690 Alkoven.
Duitse kwaliteitscamper.
Deze camper heeft de Fiat Ducato (Niet voor niets de meest gebruikte basis voor campers) als basis: U krijgt daardoor de zeer rijke standaarduitrusting inclusief alle moderne veiligheidsassistenten.
De reden om specifiek voor deze Alkoof Camper te kiezen is de combinatie van het grote ruimte aanbod met het relatief lage totaalgewicht van 3,5T: hierdoor heeft U aan een B-rijbewijs al voldoende.
De camper is compleet uitgerust, hij is onder andere voorzien van:
– Airconditioning
– Navigatiesysteem
– Fietsenrek
– Luifel
– Ruime garage
– 6 zitplaatsen met veiligheidsgordel
– Royaal vast bed in de alkoof
– Royaal vast bed achterin
– Treinzit is om te bouwen tot 2-persoons bed
– Moderne keuken en comfortabele zitgroep
– Luxe afwerking en hoogwaardige materialen
Deze camper onderscheid zich door:
- 9" Multifunctioneel scherm (Zenec) inclusief navigatie, carkit, Apple Carplay en Android
- Door draaibare captain chairs en het wegklapbare bed in de alkoof is de zithoek zeer riant
- Diverse dakluiken
- Vouwschuifsysteem voor cockpit
- Indirecte verlichting in de keukenachterwand
- Indirecte verlichting boven- en onder de bovenkasten
- LED-strips in de slaapkamer
- Kaderramen met multifunctionele rollo's
- Hordeur
Laadvermogen: 757 kg
Chassis: Fiat
Aantal slaapplaatsen: 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper ( deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Cilinderinhoud | 2.184 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| gewicht | 2.743 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |


