Ligier JS50

Ultimate 12 KW

PoweredBy
Ligier JS50
Ultimate 12 KW
€ 25.490202610 km
  • Lederen bekleding

    Zitten als een vorst

  • Automatisch

  • Elektrisch

Kenmerken

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieOverig ( deuren)
KleurBlauw (Metallic)
Datum eerste toelating 8 januari 2026
BTW aftrekbaar ja

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autohuis Terneuzen B.V.

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Ligier JS50 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Ligier JS50

Omschrijving

Bent u op zoek naar een moderne en milieuvriendelijke manier van vervoer? Dan is de Ligier JS50 Ultimate 12 KW uit 2026 de brommobiel die u zoekt! Deze blauwe bolide met elektrische aandrijving combineert stijl, comfort en efficiëntie op een unieke manier. Met slechts 8 PK vermogen en een kilometerteller die op 10 staat, is deze Ligier JS50 Ultimate 12 KW het bewijs dat grootse prestaties niet altijd gepaard hoeven te gaan met een overweldigend vermogen.

Wat deze brommobiel extra bijzonder maakt, zijn de luxe opties die het rijden nog aangenamer maken. Zo is de Ligier JS50 Ultimate 12 KW voorzien van een handige achteruitrijcamera, zodat parkeren en manoeuvreren een eitje wordt. Daarnaast zorgt de ingebouwde airco ervoor dat u altijd in een aangename temperatuur van uw rit kunt genieten, ongeacht de weersomstandigheden.

Het rijgemak wordt verder versterkt door de stuurbekrachtiging van deze Ligier JS50 Ultimate 12 KW. Met soepele en moeiteloze stuurmanoeuvres wordt elke autorit een genot. De overtreffende trap van comfort wordt bereikt dankzij de lederen bekleding in het interieur. Dit hoogwaardige materiaal zorgt niet alleen voor een luxe uitstraling, maar ook voor een heerlijk zitcomfort tijdens uw rit.

Daarnaast is deze Ligier JS50 Ultimate 12 KW uitgerust met het ConnectPack, inclusief Apple Carplay en Android Auto. Hiermee bent u altijd verbonden met uw smartphone en kunt u veilig handsfree bellen, navigeren en genieten van uw favoriete muziek tijdens het rijden. Zo maakt de Ligier JS50 Ultimate 12 KW niet alleen het autorijden gemakkelijker, maar ook geavanceerder en entertainender dan ooit tevoren.

Met zijn sprankelende blauwe kleur en metallic lak springt de Ligier JS50 Ultimate 12 KW direct in het oog. Kom langs bij Autohuis Terneuzen B.V. en ervaar zelf de luxe en comfort van deze bijzondere brommobiel. Neem gerust contact met ons op via 0115-613690 voor meer informatie of een proefrit.

Bij Rida Groep heb je bij het aanschaffen van een voertuig tot 15 jaar oud de keuze uit twee afleverpakketten.
Pakket A (€295,-) bevat:
- Wassen & Stofzuigen
- Vloeistoffen, bandenspanning, verlichting controleren/bijvullen
- Minimaal 1 maand APK keuring
- Tenaamstelling
- €25,- brandstof
- 12 Maanden wettelijke garantie

Wil je meer zekerheid? Kies dan voor Pakket B (€595,-)
Dit pakket bevat:
- Nieuwe APK keuring
- Onderhoudsbeurt
- 1 jaar Vakgarage pechhulp
- Poetsen & stofzuigen
- Tenaamstelling
- Halve tank brandstof
- 12 Maanden wettelijke garantie

Let op: Dit geld niet voor onze youngtimers en klassiekers.

Aanvullende opties en accessoires

  • ConnectPack met Apple Carplay/Aindroid Auto

Meer informatie

Carrosserievorm: Brommobiel
Interieurkleur: Zwart
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (€ 1.595): Afleveringspakket C
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); 12 maanden BOVAG garantie Onderhoudsbeurt Nieuwe APK keuring 1 jaar Vakgarage pechhulp Halve tank brandstof Poetsen & stofzuigen Tenaamstellen; Nieuwe APK
Referentienummer: 2234
Kenteken: 003722
Fabrikant: Aixam 56 route de Pugny BP 70112 Aix-les-Bains, FR +330479614245 aixam.com aixam@aixam-mega.fr

Specificaties

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieOverig ( deuren)
KleurBlauw (Metallic)
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 6 kW (8 pk)

Opties

Autohuis Terneuzen B.V.

Productiestraat 8
4538 BX Terneuzen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Autohuis Terneuzen B.V.

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Ligier JS50 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Ligier JS50