
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ligier IXO
440 DCi | Invalide aanpassing Handbediening rem- en gaspedaal (RDW gekeurd)
€ 9.990201123.713 km
Automatisch
Diesel
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 9 september 2011 |
| BTW aftrekbaar | nee |
Omschrijving
Disclaimer:
Wij streven naar een perfecte weergave van de uitvoering en uitrusting van de auto en opties die op de door ons geadverteerde auto aanwezig. Echter kunnen wij niet 100% garanderen dat onze voertuig omschrijving klopt. Check daarom altijd de voor u essentiële zaken op de auto van uw interesse.
Aan de door ons vermeldde omschrijvingen kunnen geen rechten worden ontleent.
autoVerbeek in Speuld staat bekend om z'n hoge klanttevredenheid, goede service en competitieve prijsstelling en is aangesloten bij Bosch Car Service, de grootste merk-onafhankelijke serviceformule in Nederland. Bosch stelt hoge eisen aan onze kwaliteiten, waardoor u ervan verzekerd bent dat uw auto in goede handen is. Onze goed opgeleide monteurs werken met de modernste gereedschappen en elektronica diagnoseapparatuur. Wij zijn thuis in alle automerken. Onze activiteiten: Verkoop en onderhoud/reparatie van nieuwe en gebruikte personen-, bedrijfsauto's en brommobielen, Regiodealer van Microcar en Ligier brommobielen, Leasing, Financiering, Wagenparkbeheer/advies. Ons bedrijf kenmerkt zich door de laagdrempeligheid, waarbij de klant centraal staat. Meer informatie kunt u vinden op www.autoVerbeek.nl.
Graag tot ziens in Speuld ! Het team van autoVerbeek staat voor u klaar.
Aanvullende opties en accessoires
- Handbediening gaspedaal (RDW gekeurd)
- Handbediening rempedaal (RDW gekeurd)
Meer informatie
Laadvermogen: 325 kg
Wielbasis: 204 cm
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket Basis: Uitgebreide inspectie, Gratis tenaamstelling, Wassen en uitzuigen, Geldige APK.
EU verantwoordelijke: Urban Mobility Group Benelux Oostschans 76 4463 AM Goes, NL +3211561311 www.ligier.nl info@urbanmobilitygroupbenelux.com
Motor: 4-takt
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 440 cc |
| Max. vermogen | 4 kW (5 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.150 x 1.500 x mm |
| gewicht | 350 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 675 kg |
| Inhoud brandstoftank | 17 l |
| Topsnelheid | 45 km/h |
AutoVerbeek
Lageveld 93852 PH Speuld









































