Lexus RZ

450e Executive Line 71 kWh | Demo | Direct Leverbaar | Tot 15 jaar batterijgarantie |

PoweredBy
Lexus RZ
450e Executive Line 71 kWh | Demo | Direct Leverbaar | Tot 15 jaar batterijgarantie |
€ 44.950202420.000 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 3 september 2024
APK 3 september 2028
BTW aftrekbaar ja
Catalogusprijs € 62.183
Wegenbelasting/3mnd € 270 - € 296

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Louwman Lexus Eindhoven

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Lexus RZ is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Lexus RZ

Omschrijving

Intelligente technologie. Geen emissies en een fantastisch rijgedrag. Welkom in de Lexus RZ. Power, stilte en nul procent uitlaatgas krijg jij met de elektromotor. Op de teller van deze dealeronderhouden auto staat slechts 5000 kilometer. De auto is van bouwjaar 2024. De krachtige motor geeft deze Lexus uitstekende prestaties. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Licht en luchtpartijen: je krijgt ze bijgeleverd dankzij het glazen panoramadak. Aan een fijn opwarmertje in de kille dagen is gedacht, in de vorm van een verwarmd stuurwiel. In deze Lexus profiteer jij onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas, aluminium dakrailing, in delen neerklapbare achterbank en elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels.

De achteruitrijcamera geeft je duidelijk zicht op de ruimte achter de auto. Intelligente spraakbediening herkent jouw commando's en voert opdrachten snel en soepel uit. Kilometerstand? Oliepeil? Accuspanning? Allemaal te zien via de app. Overal. Altijd. Dankzij Connected Services. De kans op een aanrijding met tegemoetkomend verkeer wordt geminimaliseerd door de ingebouwde kruisend verkeer detectie. Bij de luxe van deze auto hoort ook electronic climate control. Deze Lexus is voorzien van draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger.

Ben jij geïnteresseerd in deze elektrische auto? Neem dan nu contact met ons op.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • automatische snelheids begrenzing
  • Geluidwerend glas

Infotainment

  • Audio-installatie

Interieur

  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Voorstoelen verwarmd
  • Armsteun
  • Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
  • Kunstlederen bekleding
  • Stuur verstelbaar

Veiligheid

  • Autonomous Emergency Braking

Overige

  • multimedia scherm groot
  • Oplaadmogelijkheid
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Two-tone metaalkleur
  • uitstap waarschuwing
  • Vervolgbotsing preventie
  • Connected services
  • Draadloze telefoonlader
  • Extra getint glas achter
  • Uitparkeer waarschuwing

Meer informatie

Modelreeks: jan. 2022 - dec. 2024
Wielbasis: 285 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Lexus Select: • 24 maanden "Lexus Select" (Tot 10 jaar verlengbaar*) • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantiedekking heel NL • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Hybrid Health Check (Indien van toepassing) • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen Poetsbeurt • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK • Gratis vervangend vervoer** *Informeer naar de geldende voorwaarden **Bij reparaties die langer dan 24 uur duren. Gratis vervangend vervoer kent een een maximale duur van 72 uur.
Dit afleverpakket bevat: Lexus Select; BOVAG garantie (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Fabrikant: Lexus Eindhoven Wekkerstraat 57 5652AN EINDHOVEN, NL 0402595300 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl

Bedrijfsinformatie

Wij zijn Louwman.

100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.

Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.

Specificaties

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voor_en_achterwiel
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 230 kW (313 pk)
Max. koppel 266 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.910 x 1.900 x 1.640 mm
Massa 2.050 kg
Max. toelaatbare massa 2.640 kg
Aanhangermassa geremd 750 kg
Aanhangermassa ongeremd 750 kg
Topsnelheid 160 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 5,6 s
EnergielabelA

Opties

Louwman Lexus Eindhoven

Wekkerstraat 57
5652 AN Eindhoven
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Louwman Lexus Eindhoven

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Lexus RZ is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Lexus RZ