We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Lexus RX
450h+ Plug-in AWD F Sport Design | Panoramadak, Leer, Geheugenfunctie, Head up display, 360 Camera, 21 inch, Stoelventilatie
U zoekt een betrouwbare auto met uitstekende rijkwaliteiten? Dan is deze Lexus Rx een geweldige keuze! De aandrijving van deze Lexus wordt verzorgd door een viercilinder motor en een continue automatische transmissie. Solide op nat asfalt en regenklinkers, maar net zo onverschrokken op de onverharde weg: de vierwielaandrijving trekt je overal doorheen. Een weldaad voor u en uw bijrijder: deze Lexus Rx heeft verwarmbare voorstoelen. Het glazen panoramadak geeft ook doordeweeks een vakantiegevoel. Wat een licht en zicht! De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer adaptieve bochtverlichting en LED-achterlichten.
Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Er is geen bestemming die het aanwezige navigatiesysteem niet kent. Dat rijdt lekker! 3 zone climate control verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. Bij slecht weer heeft u alle aandacht nodig voor de weg. Daarom regelt de regensensor de wiscapaciteit op uw voorruit. Geen sleutel of afstandsbediening meer nodig om deze Lexus Rx te ontgrendelen. De sloten gaan vanzelf open als u dichtbij komt, via de sensor van de keyless entry.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Op de weg letten én tegelijk belangrijke info aflezen? Het head-up display zorgt ervoor! Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Een korte blik over uw schouder bij inhalen of afslaan is niet altijd genoeg. De actieve dodehoekdetectie helpt de veiligheid te vergroten. Verder is deze auto uitgerust met forward collision warning system en bandenspanningcontrolesysteem.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!