

Lexus RX
450h 4WD Tech / Leder / Camera / Memory / Navi / PDC
€ 10.9002010255.036 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2010 |
| APK | 20 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 83.050 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Bandenmaat: 235/55 R19
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 274 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 1 maand
Inbegrepen afleverpakket: Huisgarantie: - Controle van de olie, vloeistoffen en remmen - 1 maand garantie op draaiende delen van de motor en versnellingsbak - Tenaamstelling van de nieuwe auto - Heeft u een inruilauto? Wij verzorgen de vrijwaring
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (1 maand garantie)
RG Cars is een erkend autobedrijf, geregistreerd bij zowel de RDW als de Nationale Autopas (NAP). Financieringsmogelijkheden zijn beschikbaar.
We nodigen u van harte uit voor een bezoek aan onze showroom of een proefrit. Maak graag vooraf een afspraak door contact met ons op te nemen.
Bij de prijs inbegrepen:
- Uitgebreide veiligheidscontrole van onder andere remmen, banden, vloeistoffen en verlichting.
- Nationale Autopas voor een betrouwbare kilometerhistorie.
- Inruil van alle merken is mogelijk.
Wij rekenen geen afleverkosten! RG Cars biedt de mogelijkheid om het voertuig op uw naam te zetten en uw oude voertuig te vrijwaren. Betaling per pin is mogelijk.
Onze advertenties worden met zorg samengesteld; echter, aan eventuele fouten in de vermelding van accessoires, opties of typefouten kunnen geen rechten worden ontleend.
Heeft u vragen? Neem gerust telefonisch of via e-mail contact met ons op. Ga naar www.rgcars.nl en klik op het WhatsApp-icoon onderaan de pagina om direct in contact te komen met onze verkoopafdeling.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.456 cc |
| Max. vermogen | 183 kW (249 pk) |
| Max. koppel | 317 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.770 x 1.890 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 2.085 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.700 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 496 - 1.570 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Actieradius | 1.031 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 148 g/km |
| Energielabel | A |



