

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 september 2019 |
| APK | 25 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 95.794 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Omschrijving
Iedereen zal het stoere karakter van een SUV herkennen. Maar alleen jij kent als berijder de kwaliteiten van deze 2019 RX. Dit is een dealeronderhouden auto met 105328 kilometer op de teller, het bouwjaar is 2019. Een zescilinder benzinemotor en een automatische transmissie zorgen samen voor een snelle en comfortabele rijervaring. Het lederen interieur geeft een puur luxegevoel. En ook aan optimaal gemak is gedacht: een elektrisch bediende glazen panorama dak en de elektrisch bedienbare achterklep. Is dat niet compleet? Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Ook op de achterbank kunnen passagiers zichzelf snel opwarmen dankzij de achterbankverwarming. Tot de uitrusting van deze Lexus behoren ook LED koplampen, adaptief dempingsysteem, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Elk van de vier camera's op deze auto draagt bij aan het creëren van een onbelemmerd uitzicht van 360 graden rondom de auto. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot jouw voorligger. De luidsprekers van het high performance audiosysteem omringen jou met een uitgebalanceerd geluid. Smartphone in het rood? Geen punt, de draadloze telefoonlader zorgt voor een volle accu. De electronic climate control zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Met navigatiesysteem met harde schijf, schakelpaddles aan het stuur, DAB ontvangst, regensensor, dvd-systeem en automatisch dimmende binnenspiegel is deze auto helemaal compleet.
Zoals je mag verwachten van deze Lexus RX is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als je onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. De auto is ook uitgerust met head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij leveren deze auto aan jou met Bovag Garantie. Is jouw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Zonnescherm zijruiten
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- DVD speler
Interieur
- Luxe lederen bekleding
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- schakelpaddles
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur met houtinleg
- Uitparkeer waarschuwing
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2018 - dec. 2019
Maten en gewichten
Laadvermogen: 640 kg
Max. dakbelasting: 75 kg
Wielbasis: 279 cm
Interieur
Interieurkleur: Rood
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Louwman Basis € 0,- (zonder meerprijs): • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Louwman Zekerheid € 699,- (€ 699): • 12 maanden BOVAG garantie • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantie bij alle Louwman dealers • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Complete reiniging • Louwman 100 puntencheck • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Louwman Premium* € 999,- (€ 999): • 12 + 12 maanden BOVAG garantie • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantie bij alle Louwman dealers • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Louwman 100 puntencheck • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK *Uitsluitend mogelijk op eigen merk.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Lexus Rotterdam Schaapherderhof 1 2988CP RIDDERKERK, NL 0104529001 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.


Dubbeltest - Audi Q7 3.0 TDI vs Lexus RX450h
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.456 cc |
| Max. vermogen | 230 kW (313 pk) |
| Max. koppel | 335 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.890 x 1.900 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 2.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.715 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 453 - 924 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 1.101 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Louwman Lexus Rotterdam
Schaapherderhof 12988 CP Ridderkerk





























































