
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Lexus ES
300h Business Line | Apple Carplay & Android Auto | 18 Inch Lichtmetalen velgen | Stoel & Stuurwielverwarming

Lexus ES
300h Business Line | Apple Carplay & Android Auto | 18 Inch Lichtmetalen velgen | Stoel & Stuurwielverwarming
€ 41.950202345.448 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 december 2023 |
| APK | 1 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 60.959 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Welkom bij ADG Groep, uw officiële merkdealer van Toyota, Suzuki, Lexus en BYD.
Iedere auto wordt geadverteerd met een aantrekkelijke en transparante all-in prijs, zonder bijkomende kosten.
Uw ADG occasion wordt afgeleverd inclusief minimaal 12 maanden garantie, een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, nieuwe apk keuring, 1 jaar pechhulp, reinigen in- en exterieur en een halve tank brandstof. Voor Toyota en Lexus geldt zelfs een garantie tot het 10e bouwjaar, mits deze jaarlijks bij de merkdealer wordt onderhouden.
Wij zijn gevestigd in Emmen, Assen, Groningen, Veendam en Hoogeveen. Als klant heeft u de vrijheid om zelf te bepalen op welke locatie u de auto wilt kopen of afhalen, afhankelijk van wat voor u het meest geschikt is.
Transparant, klantgericht en altijd streven naar beter met focus op kwaliteit, dat is wat u van onze bedrijven mag verwachten.
Graag tot ziens op een van onze vestigingen.
(Indien u meer informatie wil verkrijgen over de 10 jaar garantie op een Toyota of Lexus dan helpen wij u graag op de vestiging, of u kunt naar: https://www.toyota.nl/occasions/garantiepakket )
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- alternatieve metaalkleur
- Extra getint glas
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm groot
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- Rijstrooksensor met correctie
- achteruitrij assistent
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Modelreeks: 2021 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieurkleur: La70 forest brown/tahara leder
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket (à € 695): Lexus Premium Select
Dit afleverpakket bevat: Lexus Select
EU verantwoordelijke: Lexus Nederland Steurweg 8 4941 VR Raamsdonksveer, NL 0800-0315 www.lexus.nl info@lexus.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.487 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 221 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.980 x 1.870 x 1.445 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.655 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.150 kg |
| Inhoud bagageruimte | 454 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 943 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 121 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
ADG Groningen Toyota & Lexus
Moermanskweg 39723 HM Groningen






















































