

Leapmotor T03
Design 37.3 kWh | DEMO SALE |
€ 16.99520255.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 4 april 2025 |
| APK | 4 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 19.600 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 102 - € 111 |
Welkom bij Van Mossel Opel en Leapmotor Breda.
U bent van harte welkom in onze showroom voor al uw vragen, informatieverzoeken, vrijblijvende offertes en proefritten.
U kunt ons bereiken via tel. 076-207 99 93 of rechtstreeks bij het verkoopteam;
• E-mail: ramon.denotter@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-26205507
• E-mail: arthur.vandommelen@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-83113751
• E-mail: jean-pierre.damen@vanmossel.nl Tel/Whatsapp: 06-40244816
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde opties en specificaties afwijken van de werkelijkheid. Vertrouw daarom niet alleen op de advertentie maar controleer vóór uw aankoop zelf de zaken die uw keuze zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 15
Actieradius: 265 km
Laadvermogen: 325 kg
Wielbasis: 240 cm
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
EU verantwoordelijke: Stellantis Leapmotor Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.leapmotor.net/nl info@stellantis.nl
Minimale laadtijd van 30% tot 80%: 210 min
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 36 min
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 158 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.620 x 1.650 x 1.577 mm |
| Draaicirkel | 9,7 m |
| gewicht | 1.150 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.475 kg |
| Inhoud bagageruimte | 210 - 880 l |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 265 km |
| Energielabel | A |



