

Leapmotor T03
Design 37.3 kWh | Parkeer camera | LM velgen | Panorama dak
€ 18.450202512.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 31 oktober 2025 |
| APK | 31 oktober 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 19.601 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 102 - € 111 |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 265 km
Laadvermogen: 325 kg
Wielbasis: 240 cm
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16,3 kWh/100km
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
• Uitgebreid rapport capaciteit accupakket
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Onderhoudsbeurt
• Minimaal 6 maanden APK
• Vloeistoffen bijgevuld
• Reconditioneren in-en exterieur
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
• Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden)
EU verantwoordelijke: Stellantis Leapmotor Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.leapmotor.net/nl info@stellantis.nl
Minimale laadtijd AC vanaf: 30
Minimale laadtijd AC tot: 80
Minimale laadtijd AC van 30% tot 80%: 210 min
Minimale laadtijd DC vanaf: 30
Minimale laadtijd DC tot: 80
Minimale laadtijd DC van 30% tot 80%: 36 min
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 158 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.620 x 1.650 x 1.577 mm |
| Draaicirkel | 9,7 m |
| gewicht | 1.150 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.475 kg |
| Inhoud bagageruimte | 210 - 880 l |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 265 km |
| Energielabel | A |



