
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Leapmotor T03
Design 37.3 kWh | Nieuwe auto | Snel leverbaar! | Actieradius van 265 km (WLTP) Gecombineerd | Camera | Panoramadak | Adaptive cruise control | Dodehoek detectie | Lichtmetalen velgen
€ 18.35520261 km
Kenmerken
Bouwjaar
2026
Kilometerstand
1 km
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automatisch
Vermogen
70 kW (95 pk)
APK geldig tot
Onbekend
Omschrijving
Tijdelijk verkrijgbaar met € 2500 bij particuliere aankoop.
Deze Leapmotor T03 is innovatie op zijn best. Hij is ontworpen als een unieke combinatie van rijplezier en zorg voor het milieu. Nooit meer naar de pomp! De elektromotor opladen en rijden maar! Dit is een nieuwe auto, hij is nu direct leverbaar. Door het glazen panoramadak heeft u een weidse zichthoek en geniet u van licht en een gevoel van ruimte. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 15 inch lichtmetalen velgen en LED-dagrijverlichting.
Slim, efficiënt, veilig en goed geïnformeerd rijden? Het digitale dashboard vertelt u alles wat u wilt weten. Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Spraaksturing is onderdeel van de uitrusting van deze auto. Met uw stem kunt u de belangrijkste voertuigfuncties bedienen. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van navigatiesysteem, electronic climate control en DAB ontvangst.
De automatische veiligheidssystemen in deze Leapmotor fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie en autonoom remsysteem.
Als u wilt, kunt u al snel rijden met uw nieuwe T03. Onze verkoopadviseurs staan klaar om u de auto te laten zien. Dan leggen ze u meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom!
Autobedrijf Haaima is al decennia lang het vertrouwde adres in Friesland en de Noordoostpolder als het gaat om mobiliteit in de breedste zin van het woord!
Aanvullende opties en accessoires
- Canopy Grey
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- smartphone entry
- stuur kunstleder
- uitstap waarschuwing
- WiFi voorbereiding
Meer informatie
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 240 cm
Actieradius: 265 km
Beschikbare afleverpakketten:
- Nieuw (inbegrepen): - Fabrieksgarantie
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK - Zekerheidspack (€ 1.095 meerprijs):
- 12 maanden BOVAG garantie
- nieuwe APK bij aflevering
- onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- gepoetst en voorzien van nieuwe matten
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nieuw"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Minimale laadtijd van 30% tot 80%: 210 min
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 36 min
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 158 Nm |
| gewicht | 1.150 kg |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 265 km |
| Energielabel | A |
Opties
Haaima Hylkema Sneek
Kolenbranderstraat 98601 VC Sneek











































