
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Leapmotor C10
REEV Design 28.4 kWh
€ 39.95020256.300 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 oktober 2025 |
| APK | 31 oktober 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 40.300 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Glazed Green (0YF)
- luxe kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achteruitrij assistent
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- draadloze telefoonlader
- Extra getint glas
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- smartphone entry
- stoel ventilatie voor
- uitstap waarschuwing
- Vehicle-to-load
Meer informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 485 kg
Wielbasis: 283 cm
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19 kWh/100km
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
• Geldige APK
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Tenaamstelling
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Van Mossel Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
• Onderhoudsbeurt
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Minimaal 6 maanden APK
• Vloeistoffen bijgevuld
• Uitgebreide inspectie op 130 punten
• Reconditioneren in-en exterieur
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
• Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden)
EU verantwoordelijke: Stellantis Leapmotor Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.leapmotor.net/nl info@stellantis.nl
Minimale laadtijd van 30% tot 80%: 230 min
Minimale snellaadtijd van 30% tot 80%: 18 min
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 158 kW (215 pk) |
| Max. koppel | 125 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.740 x 1.900 x 1.680 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.925 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.410 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 - 1.375 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 145 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,4 l/100km (1 op 250,0) |
| CO2-uitstoot | 10 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Van Mossel OPC Veghel
Vanderlandelaan 15466 RE Veghel





























