Leapmotor C10

Design Pro 69.9 kWh | Panoramdak | 20inch | elektrisch bedienbare achterklep | Snel leverbaar | Camera v+a | Stoelverwarming en ventilatie | Stuurverwarming | Zeer veel ruimte!

PoweredBy
Leapmotor C10
Design Pro 69.9 kWh | Panoramdak | 20inch | elektrisch bedienbare achterklep | Snel leverbaar | Camera v+a | Stoelverwarming en ventilatie | Stuurverwarming | Zeer veel ruimte!
€ 37.75020261 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGroen (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
BTW aftrekbaar ja
Wegenbelasting/3mnd € 189 - € 207

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Haaima Hylkema Sneek

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Leapmotor C10 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Leapmotor C10

Omschrijving

Hij is doordacht innovatief en duurzaam als geen ander: de elektrische Leapmotor C10 biedt met zijn elektrische aandrijving een ongekende rijervaring. U zult verrast zijn door de power van de elektromotor. En stil! Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Het interieur lijkt groter en ruimtelijker dankzij het glazen panoramadak. Hoe koud het buiten ook is, het verwarmbare stuurwiel brengt uw handen en vingers snel weer op temperatuur. Ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.

Alle functies die u onderweg nodig heeft, worden permanent geregistreerd en zijn afleesbaar op het digitale dashboard. Door het combineren van beelden van vier camera's, biedt de 360 graden camera een naadloos en gedetailleerd beeld van de hele omgeving rondom deze auto. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Spraaksturing betekent dat u verschillende functies met uw stem kunt bedienen. Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. Met full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.

Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Ook als uw aandacht even verslapt, blijft de forward collision warning bij de wekker. Dreigt er een botsing met een voor- of tegenligger, dan waarschuwt het systeem direct. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie en autonoom remsysteem, bent u steeds veilig onderweg.

Hebben we uw interesse gewekt? Deze C10 staat nu voor u klaar, u bent van harte welkom om hem te komen bekijken. Dan vertellen we u ook meteen over de financieringsvormen die we u kunnen aanbieden. Belt u ons vandaag nog?

Autobedrijf Haaima is al decennia lang het vertrouwde adres in Friesland en de Noordoostpolder als het gaat om mobiliteit in de breedste zin van het woord!

Aanvullende opties en accessoires

  • Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
  • draadloze telefoonlader
  • Extra getint glas
  • luxe kunstlederen bekleding
  • Navigatiesysteem full map
  • stoel ventilatie voor
  • voorstoelen verwarmd
  • achteruitrij assistent
  • actieve noodgeval assistent
  • Audio-installatie
  • automatische snelheids begrenzing
  • Autonomous Emergency Braking
  • connected services
  • multimedia scherm klein
  • oplaadmogelijkheid
  • Rijstrooksensor met correctie
  • uitstap waarschuwing
  • Vehicle-to-load

Meer informatie

Algemene informatie

Nieuw: Ja

Technische informatie

Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 420 km
Accu laden: 11 kW
Accu snelladen: 84 kW
Wielbasis: 283 cm

Interieur

Interieurkleur: Camel Brown

Verbruik

Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,8 kWh/100km

Beschikbare afleverpakketten:

  • Nieuw (inbegrepen): - Fabrieksgarantie
    Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
  • Zekerheidspack (€ 995 meerprijs):
    - 12 maanden BOVAG garantie
    - nieuwe APK bij aflevering
    - onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
    - gepoetst en voorzien van nieuwe matten
    Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nieuw"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK

Productveiligheid

EU verantwoordelijke: Stellantis Leapmotor Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.leapmotor.net/nl info@stellantis.nl

Overige informatie

Minimale laadtijd AC vanaf: 30
Minimale laadtijd AC tot: 80
Minimale laadtijd AC van 30% tot 80%: 234 min
Minimale laadtijd DC vanaf: 30
Minimale laadtijd DC tot: 80
Minimale laadtijd DC van 30% tot 80%: 30 min

Specificaties

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGroen (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Achterwiel
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 160 kW (218 pk)
Max. koppel 320 Nm
gewicht 1.955 kg
Trekgewicht geremd 1.500 kg
Topsnelheid 170 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 7,5 s
Actieradius 420 km
EnergielabelA

Opties

Haaima Hylkema Sneek

Kolenbranderstraat 9
8601 VC Sneek

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Haaima Hylkema Sneek

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Leapmotor C10 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Leapmotor C10