

Land Rover Range Rover
4.4 SDV8 Vogue PANO MASSAGE VOL OPTIE
€ 27.9502014167.913 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 september 2014 |
| APK | 27 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 155.799 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 983 - € 1.035 |
Land Rover Range Rover 4.4 SDV8 Vogue | Panorama | Massage | Softclose | Luchtvering | Meridian | Vol opties
Te koop aangeboden: deze uitzonderlijk luxe Land Rover Range Rover 4.4 SDV8 Vogue, een SUV uit het absolute topsegment die comfort, uitstraling en prestaties naar een hoger niveau tilt. De krachtige SDV8 motor zorgt voor moeiteloze prestaties en een uiterst comfortabele rijervaring. De auto rijdt en schakelt goed.
Deze Range Rover is voorzien van een indrukwekkende optielijst en biedt een ongekend hoog comfortniveau. Het panoramisch glazen dak zorgt voor extra licht en ruimtegevoel, terwijl de luchtvering garant staat voor een zijdezachte rijervaring onder alle omstandigheden.
Het interieur is afgewerkt met hoogwaardige materialen, waaronder een alcantara hemel, lederen dashboard en luxe lederen bekleding. Zowel voor- als achterin beschikt de auto over stoelverwarming en stoelventilatie, terwijl de voorstoelen tevens zijn voorzien van een massagefunctie. Daarnaast beschikken de stoelen over elektrische verstelling met memoryfunctie.
Op het gebied van luxe en technologie is deze Range Rover rijk uitgerust met softclose portieren, een achteruitrijcamera, een digitaal instrumentenpaneel (Virtual Cockpit) en het hoogwaardige Meridian audiosysteem voor een indrukwekkende geluidsbeleving.
De aanwezige trekhaak maakt de auto bovendien praktisch inzetbaar voor bijvoorbeeld een paardentrailer, caravan of aanhanger.
De auto wordt geleverd met twee sleutels en beschikt over een geldige APK tot 27-09-2026, waardoor u direct zorgeloos kunt rijden.
Een zeer complete Range Rover Vogue met een uitzonderlijk luxe uitrusting en hoog comfortniveau, ideaal voor wie alleen genoegen neemt met het beste.
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Autotrust garantie (Tegen Meerprijs): Tegen Meer prijs Autotrust garantie
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Zakelijk financieren? Bij ons kunt u dezelfde dag nog rijden!
U kunt uw huidige auto, motor, bus, boot en camper bij ons inruilen.
Graag ontvangen wij enkele foto's van het interieur, exterieur, kilometerstand en eventuele schades of mankementen.
Dit mag per whatsapp naar 0634717945 of per e-mail naar info@pietersonautos.nl
Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn werken we waar mogelijk op afspraak.
Wij nodigen u van harte uit om langs te komen bij ons in onze showroom!
U kunt ons 7 dagen in de week bereiken per telefoon, whatsapp of e-mail en wij zullen zsm als mogelijk reageren.
Tot ziens in onze showroom, de koffie staat klaar!
*DISCLAIMER*
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Ondanks deze zorg en aandacht is het mogelijk dat inhoud onvolledig en/of onjuist is. Aan de Informatie in deze advertentie van Pieterson Auto’s B.V. kunnen geen rechten worden ontleend.*
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4.367 cc |
| Max. vermogen | 250 kW (341 pk) |
| Max. koppel | 740 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.999 x 1.983 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 12,3 m |
| gewicht | 2.555 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 2.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 105 l |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,9 s |
| Actieradius | 1.206 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,5 l/100km (1 op 8,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,7 l/100km (1 op 11,5) |
| CO2-uitstoot | 229 g/km |
| Energielabel | F |





