

Land Rover Range Rover
3.0 TDV6 117785KM 1EIGENAAR/AUTOBIOGRAPHY
€ 31.9992015117.785 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 april 2015 |
| APK | 3 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 146.520 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 853 - € 897 |
UNIEK 117785KM,1STE EIGENAAR AFKOMSTIG,NEDERLANDSE AUTO,MEEST LUXE AUTOBIOGRAPHY UITVOERING:PANORAMADAK,360 CAMERA,SOFTCLOSE,KEYLESS GO,MASSAGE STOELEN,VIRTUAL COCKPIT,SFEERVERLICHTING,ALCANTARA HEMEL ETC ETC
Deze stijlvolle, Engelse SUV zal u in alle opzichten positief verbazen! The Lord of the SUV's Bij vele koningshuizen, Hollywoodsterren en gehaaide zakenlieden in de financiële centra van de wereld is de Landrover niet meer uit het wagenpark weg te denken. Iedereen loopt ermee weg, ongeacht leeftijd, afkomst, loopbaan of rang en stand. Deze grenzeloze populariteit heeft de Land Rover vooral aan zijn universele etiquette en hoffelijke voorkomen te danken. Daarmee torent the Lord of the SUV's al decennia hoog boven alle andere van panache verstoken Chelsea Tractors uit. Echte concurrenten zijn er dan ook niet. In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Land Rover altijd de controle. Deze auto komt uit 2015, Met diesel motor en automatische transmissie is deze Land Rover een prettige auto om te rijden. Op ieder wegdek een rimpelloze wegligging: Dat kan alleen een Landrover Met zijn lederen bekleding is deze auto comfortabel en stijlvol. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Het elektrisch bediende glazenpanorama dak zorgt voor licht en gevoel van ruime. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Voorzien van matrix LED-verlichting. De auto dimt precies dat deel van de lichtstraal waar de voor- of tegenliggers in rijden. De overige segmenten blijven aan en verlichten de weg. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 21 inch lichtmetalen velgen en zwarte hemelbekleding. U leest alle belangrijke functies helder af dankzij het digitale dashboard. Niets achter deze auto blijft verborgen door de achteruitrijcamera 360 View . Een veilig gevoel! cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. ! Deze Land Rover is voorzien van met leder bekleed dashboard, dashboard met spraakbediening, high performance audiosysteem (meridian), full map navigatiesysteem, climate control links en rechts gescheiden.
Laadvermogen: 734 kg
Wielbasis: 292 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
*********WIJ WERKEN ALLEEN OP AFSPRAAK 0643559762*********
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.993 cc |
| Max. vermogen | 190 kW (259 pk) |
| Max. koppel | 600 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.999 x 1.983 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 12,3 m |
| gewicht | 2.266 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 2.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 1.231 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 182 g/km |
| Energielabel | C |





