
Land Rover Range Rover
3.0 P510e HSE PHEV | 22 Inch Gloss Black Wheels | Shadow Exterior Pack | Electrische trekhaak

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2023 |
| APK | 30 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 168.997 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 575 - € 630 |
Omschrijving
Nieuw binnen bij Kimman Hillegom.
Stoere en chique Range Rover P510e HSE !
Deze Engelse icoon is voorzien van de volgende opties :
- SURROUND CAMERA W/ WADE AID
- 4 WHEEL STEERING
- 22" STYLE 1073 GLOSS BLACK
- ADPTVE CRUSE CNTRL W/ STG ASST
- AIR QUALITY SENSING
- ALL WHEEL DRIVE
- ANDROID AUTOTM (S T A)
- APPLE CARPLAY (S T A)
- AUTO TERRAIN RESPONSE
- BADGE COLOUR BLACK
- BLIND SPOT ASSIST
- CARPET-EBONY
- CONSOLE LEATHER
- CONTINUOUS VARIABLE DAMPING
- DAYTIME RUNNING LAMPS
- DIGITAL AUDIO BROADCAST
- DOOR ARMREST-SPLIT LEATHER
- DOOR TRIM PANEL LEATHER
- DRIVERS SEAT ARMREST ADJUSTABL
- EBONY HEADLINER
- ELECTRIC SEATBELTS
- FLOOR MATS SVO BESPOKE PREMIUM
- FOOT PEDAL METAL FINISH
- FORWARD FACING CAMERA
- FR CONSOLE & ARMREST
- FRONT AND REAR PARK AID+
- FRONT DRIVER DISPLAY
- FRONT FOG LAMPS
- FRONT HEADREST POWER FORE/AFT
- FRONT HEADREST POWER HEIGHT
- FRONT SEAT BOLSTER - POWER
- FRONT SEAT CUSHION POWER FORE/
- FRONT SEAT CUSHION POWER HEIGH
- FRONT SEAT CUSHION POWER TILT
- FRONT SEAT LUMBAR - 4 WAY
- FRONT SEATS DRV/PAS MEMORY
- FRONT SEATS HEATED / VENTED
- FUEL OPERATED HEATER + TIMER
- GLASS FRT/RR ACOUSTIC LAMINATE
- HEAD UP DISPLAY
- HEADLAMP POWER WASH
- HEADLAMPS = LED SCANNING
- HEADLINING - MORZINE
- HEATED FRONT WINDSCREEN
- HEATED STEERING WHEEL
- HEATED WASHER JETS-W'SHIELD
- INFOTAINMENT SCREEN - 13.1 IN
- INTERIOR MIRROR SMART VIEW
- IP CONTRAST - EBONY/EBONY
- IP WINDSOR LEATHER
- ISOFIX ROW 2 ISIZE
- KEYLESS ENTRY/PUSH BUTTON STRT
- LKA + UPCOMING TRAFFIC
- LOCKING WHEEL LUG NUT
- MERIDIAN SOUND SYSTEM AUDIO
- PADDLE SHIFT - SATIN CHROME
- PARK ASSIST
- PASSENGER SEAT AWAY
- POWERED 2PC HANDS FREE TAILGAT
- PRIVACY GLASS
- REAR PROTECTION ASSIST
- REVERSE TRAF DETCTN AUTOBRAKE
- ROW 2 CENTRE ARMREST & CUPHOLD
- ROW 2 SEAT 60/40 PWR RECLINE
- ROW 2 SEAT RECLINE POWER
- ROW 2 SEATS HEATED / VENTED
- ROW GARAGE DOOR OPENER
- SLIDING PANORAMIC ROOF
- SOFT DOOR CLOSE
- STEERING COLUMN ELEC TILT & RE
- STEERING WHEEL SOFT GRAIN LEAT
- SUSPENSION ELEC AIR W/ARC
- TOWBAR ELEC DEPLOYABLE
- VOICE ACTIVATED CONTROLS
- WIRLSS CHRGR
Kimman – Officieel Jaguar & Land Rover dealer voor Noord- en Zuid-Holland, gevestigd in Amsterdam en Hillegom. Sinds 1884 combineren wij traditie met innovatie. No future without history.
Als erkend dealer profiteert u bij Kimman van:
- Diverse merkgaranties
- Grondige voertuigcontrole en onderhoud volgens merkstandaard
- Transparante prijsstelling
- Meer dan 140 jaar vakmanschap
Tax-Free export | Wereldwijde levering | Diplomatieke verkoop
Prijs is inclusief BTW. Exportprijzen op aanvraag via: export@kimman.nl
Disclaimer: Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden. Afbeeldingen zijn auteursrechtelijk beschermd. Neem bij twijfel altijd contact op met een van onze verkoopadviseurs.
Aanvullende opties en accessoires
- airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- elektrisch glazen panorama-dak
- laser LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 22"
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- achterasbesturing
- achterbank elektrisch verstelbaar
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- Audio installatie premium
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- camerabeeld in binnenspiegel
- centrale airbag voor
- draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Elektronisch sper differentieel
- Extra getint glas
- Instructieboekjes aanwezig
- koplampreiniging
- lage gearing
- lederen interieurdelen
- LED mistlampen
- multimedia scherm middel
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sluitbekrachtiging
- stoel ventilatie achter
- stoel ventilatie voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Modelcode: L460
Laadvermogen: 740 kg
Wielbasis: 300 cm
Interieurkleur: Zwart Windsor Leder
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Land Rover Approved:
- 2 jaar garantie
- 2 jaar Land Rover Assistance
- Geïnspecteerd op 165 punten
- Reparaties en herstel door Land Rover getrainde technici
- Originele Land Rover onderdelen
- Gecontroleerde onderhoudshistorie en herkomst
- Uitvoerige proefrit door Land Rover getrainde technici
Dit afleverpakket bevat: Land Rover Approved
EU verantwoordelijke: Jaguar Land Rover Nederland Postbus 40 4153 ZG Beesd, NL 0345-688800 www.jaguar.nl crcnl@jaguarlandrover.com


Range Rover vs. Porsche Cayenne - Vergelijkende Test
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.996 cc |
| Max. vermogen | 375 kW (511 pk) |
| Max. koppel | 700 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.050 x 2.000 x 1.870 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 2.710 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.450 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 818 - 1.841 l |
| Inhoud brandstoftank | 71 l |
| Topsnelheid | 242 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,5 s |
| Actieradius | 109 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,8 l/100km (1 op 125,0) |
| CO2-uitstoot | 20 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Kimman Hillegom
Haarlemmerstraat 362181 HC Hillegom





























