

Land Rover Defender
110 2.0 P400e 110|360 Cam.|Stoelventilatie|22" Velgen
€ 79.995202171.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 juni 2021 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 522 - € 571 |
Stap in een wereld waar luxe, kracht en efficiëntie perfect samenkomen met deze prachtige Land Rover Defender P400e. Uitgevoerd in het stijlvolle Carpathian Grey met een fraai beige interieur, verkeert deze Defender in absolute nieuwstaat en straalt hij klasse en kracht uit vanuit elke hoek. Met slechts 71.000 kilometer op de teller, perfect onderhouden en met volledige historie aanwezig, is dit een exemplaar voor de echte liefhebber.
De plug-in hybride aandrijflijn biedt het beste van twee werelden: tot circa 50 kilometer volledig elektrisch rijden voor dagelijks gebruik, gecombineerd met een efficiënte 4-cilinder benzinemotor voor langere ritten. Met een systeemvermogen van 404 pk levert deze Defender indrukwekkende prestaties, terwijl hij tegelijkertijd verrassend zuinig blijft.
Binnenin ervaart u een hoog niveau van comfort en luxe dankzij de hoogwaardige Windsor lederen bekleding in beige, verwarmde én gekoelde voorstoelen met geheugenfunctie en een verwarmd stuurwiel. Het sliding panoramadak zorgt voor een ruimtelijk gevoel, terwijl het Meridian sound system garant staat voor een sublieme geluidsbeleving. Uiteraard zijn Apple CarPlay en Android Auto aanwezig voor optimale connectiviteit.
Ook op het gebied van technologie en veiligheid is deze Defender volledig uitgerust, met onder andere een 3D surround camera, 360 graden parkeersensoren, blind spot assist, adaptive cruise control met stop & go en diverse rijhulpsystemen zoals lane keep assist en verkeersbordherkenning. Dankzij de luchtvering en het geavanceerde Terrain Response-systeem rijdt deze auto onder alle omstandigheden comfortabel en gecontroleerd.
Het stoere design wordt versterkt door de 22 inch lichtmetalen velgen in gloss black, privacy glass en zwarte accenten die perfect contrasteren met de Carpathian Grey lak. Praktisch is hij eveneens, met onder andere keyless entry, een volledig digitale cockpit en trekhaakvoorbereiding, zodat een trekhaak eenvoudig te monteren is indien gewenst.
Zoals u van ons mag verwachten wordt deze auto afgeleverd met alle onderhoudsbeurten uitgevoerd, een nieuwe APK, een volle tank 98 benzine en een volledig opgeladen batterij. Tevens ondergaat elke auto een grondige technische inspectie in onze werkplaats ESC Car Service, waarvan u het rapport ontvangt. Tot slot wordt de auto volledig professioneel gedetaild zodat hij in perfecte staat klaarstaat in de showroom.
Een Defender zoals deze komt zelden voorbij: perfect samengesteld, perfect onderhouden en klaar voor vele zorgeloze kilometers.
Hybride aandrijving: serieel (voortbeweging door elektromotor(en); verbrandingsmotor laadt de accu op)
Actieradius: 850 km (50 km elektrisch, 800 km brandstof)
Bandenmaat: 275/45 R22
Laadvermogen: 750 kg
Aanwezige accu: gekocht
Accutype: LCO
Accu laden: Type 2, 1-fase, 7.4 kW
Accu snelladen: ja
Interieurkleur: Beige
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 38,4 kWh/100km
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Stekkeraansluiting snellader: Type 2
Bij Exclusive Swiss Cars zijn verschillende financieringsmogelijkheden beschikbaar. Voor meer informatie kunt u altijd even contact met ons opnemen.
Bij aflevering hanteren wij de volgende standaardgaranties op het draaiende gedeelte van de motor en de versnellingsbak:
Auto’s jonger dan 5 jaar en maximaal 150.000 kilometer
• Garantie: 6 maanden of maximaal 10.000 km (wat het eerst wordt bereikt)
Auto’s van 5 tot 14 jaar en maximaal 150.000 kilometer
• Garantie: 3 maanden of maximaal 7.500 km (wat het eerst wordt bereikt)
Auto’s van 14 jaar of ouder
• Garantie: 1 maand of maximaal 2.500 km (wat het eerst wordt bereikt)
Binnen deze standaardgarantie worden uitsluitend de kosten van onderdelen vergoed.
Arbeidsuren, diagnosekosten en overige herstelkosten zijn voor rekening van de koper.
Uiteraard is er de mogelijkheid tot een uitgebreide garantie.
Neem hiervoor gerust contact met ons op voor een offerte op maat.
Wij voeren standaard een technische controle uit op al onze voertuigen.
Meer informatie: https://exclusiveswisscars.nl/aflevering/
Met vriendelijke groeten,
Floris
Exclusive Swiss Cars
DISCLAIMER
Exclusive Swiss Cars spant zich in om alle informatie over de auto zo accuraat mogelijk weer te geven. U kunt echter geen rechten ontlenen aan eventuele fouten, omissies of andere onvolledigheden in de beschrijving van de auto en de opties. Wij adviseren u voor de aankoop de auto en de uitrusting zelf te controleren en desgewenst zullen wij u daarbij graag helpen.
Exclusive Swiss Cars
Tongerloostraat 5
5154PH Elshout
Telefoonnummer: 0621311757
E-mailadres: Info@exclusiveswisscars.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 297 kW (405 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.020 x 2.000 x 1.970 mm |
| gewicht | 2.525 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.275 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Actieradius | 50 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,3 l/100km (1 op 30,3) |




