We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Autobedrijf Schouten biedt u deze Land Rover Defender 2.2 D SW 110" XTECH Commercial aan, met nog maar 86.245 KM. Het exterieur is uitgevoerd in de kleur: 'Bruin Metallic', gecombineerd met een donkerbruin vol lederen interieur. Verder beschikt de Land Rover Defender 2.2 D SW 110" XTech Commercial over leuke opties, zoals:
Al onze auto’s worden bij binnenkomst gecontroleerd in onze werkplaats. Hierdoor hebben wij én u zicht op de uitgevoerde werkzaamheden en de te verwachten werkzaamheden. Daarnaast worden onze occasions standaard voorzien van een vloeistoffencontrole, minimaal 6 maanden APK en een poetsbeurt. Tegen een meerprijs van € 950,- kunt u kiezen voor ons Premium-afleverpakket. Hierbij wordt uw auto voorzien van een afleverbeurt volgens fabrieksvoorschrift, minimaal 10 maanden APK, halve tank brandstof, complete poetsbeurt en 6 maanden SCHOUTEN garantie.
Inruil is altijd welkom. Voor een prijsindicatie van uw in te ruilen auto ontvangen wij graag enkele foto's via Whatsapp op 06-30126402. Om teleurstelling te voorkomen adviseren wij u om van te voren te informeren naar de beschikbaarheid.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden! Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
Black Pack
Infotainment
Multimedia systeem
Interieur
Armsteun
Stuur verstelbaar
Zwarte hemelbekleding
Overige
Differentieel blokkering
Meer informatie
Carrosserievorm: Personenvervoer
Modelreeks: nov. 2011 - mrt. 2016
Laadvermogen: 1.016 kg
Wielbasis: 280 cm
Interieurkleur: Bruin
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Bedrijfsinformatie
Bezoek onze website voor de volledige fotorapportage in verhoogde kwaliteit, kijk op https://www.autobedrijfschouten.nl/aanbod !