
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Kia ProCeed
Pro Cee'd 1.6 GDI Business Pack, Navigatie, Camera, 18" LM
€ 8.4502013151.061 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 oktober 2013 |
| APK | 25 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 22.495 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Kijk voor een uitgebreide fotoreportage op onze site. Dit betreft een zeer nette en goed uitgeruste Kia Pro Cee'd met talrijke mooie opties zoals: camera, navigatie, 18" lm velgen, etc. Alle historie is aanwezig. 8.450,- euro betreft een scherpe, rijklare basisprijs. De prijs inclusief nieuwe APK, onderhoudsbeurt indien nodig en twaalf maanden BOVAG garantie komt uit op 9.700,- euro. Inruil is geen enkel probleem. Heeft u interesse en wilt u ons bezoeken? Om ervoor te zorgen dat we voldoende tijd voor u hebben, vragen we u om een afspraak te maken voordat u langskomt. Dit helpt ons om u zo goed mogelijk van dienst te zijn. De koffie staat klaar. Voor door ons geïmporteerde occasions met een hoogvolt-accu wordt een wettelijk verplichte verwijderingsbijdrage in rekening gebracht: €15 (mild-hybride), €60 (plug-in hybride) en €75 (volledig elektrisch). **Wij doen ons uiterste best om de informatie van onze advertenties zo correct en actueel mogelijk weer te geven. Aan bovenstaande informatie kunnen echter geen rechten worden ontleend. Controleer daarom samen met ons de aanwezige opties en accessoires op de auto van uw keuze.**
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Audio-navigatie full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2013 - feb. 2014
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 653 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf t Centrum B.V. C. Branderhorststraat 21 4266EK EETHEN, NL 0416351563 http://www.autobedrijfcentrum.nl verkoop@autobedrijfcentrum.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.591 cc |
| Max. vermogen | 99 kW (135 pk) |
| Max. koppel | 164 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.310 x 1.780 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.167 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.820 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.225 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 1.019 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf 't Centrum
Cornelis Branderhorststraat 214266 EK Eethen































